شنبه، ۱۰ مهر ۱۳۹۵
نقشه سایت صفحه نخست

 
 
 
 

 اخبار 

پیام تبریک سال نو میلادی

پیام تبریک سال نو میلادی
فرا رسیدن روزهای زیبا و به یاد ماندنی آغاز سال 2012 میلادی و میلاد پیامبر مهربانی و عدالت ، حضرت عیسی ابن مریم(ع) را به تمامی مسیحیان تبریک عرض می کنم.

 

When  the  angels  said:

O,  Mary!  Allah   giveth   thee   glad   tidings  of  a  word   from  Him  whose  name  is  the  Messiah 

Jesus  son  of  Mary “ illustrious   in  the  world   and  the  Hereafter  and   one  of  those  brought  near  (unto  Allah) 

 
[یاد کن] هنگامى [را] که فرشتگان گفتند اى مریم خداوند تو را به کلمه‏اى از جانب خود که نامش مسیح عیسى‏بن‏مریم است مژده مى‏دهد در حالى که [او] در دنیا و آخرت آبرومند و از مقربان [درگاه خدا] است

 

إِذْ قَالَتِ الْمَلآئِکَةُ یَا مَرْیَمُ إِنَّ اللّهَ یُبَشِّرُکِ بِکَلِمَةٍ مِّنْهُ اسْمُهُ الْمَسِیحُ عِیسَى ابْنُ مَرْیَمَ وَجِیهًا فِی الدُّنْیَا وَالآخِرَةِ وَمِنَ الْمُقَرَّبِینَ

پیام تبریک سال نو میلادی

فرا رسیدن روزهای زیبا و به یاد ماندنی آغاز سال 2012 میلادی و میلاد پیامبر مهربانی و عدالت ، حضرت عیسی ابن مریم(ع) را به تمامی مسیحیان تبریک عرض می کنم.

بدون شک گذراندن این روزها بر امواج خروشان دریا خاطره ای بس ماندگار در برگ های عمر زندگی به ثبت می رساند که امیدوارم این روزهای باشکوه آغازگر روزهای خوب برای سالی بر رونق در عرصه کار و زندگی برای همه بویژه فعالان عرصه دریایی باشد.

امیدوارم در آغازین روزهای سال نو میلادی شاهد شکوفا شدن عرصه فعالیت در اقصی نقاط دنیا باشیم.

                                                                                                                                                                          علی اکبر صفایی

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان آغازسال نو میلادی را به مسیحیان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان،  علی اکبر صفایی در پیامی به همین مناسبت آورده: فرا رسیدن آغاز سال 2012 و میلاد پیامبر مهربانی و عدالت ، حضرت عیسی ابن مریم(ع) یادآور روزهای زیبا و به یاد ماندنی در تاریخ بشر است.

وی در ادامه این پیام آورده است: بدون شک گذراندن این روزها بر امواج خروشان دریا خاطره ای بس ماندگار در برگ های عمر زندگی به ثبت می رساند که امیدوارم این روزهای باشکوه آغازگر روزهای خوب برای سالی بر رونق در عرصه کار و زندگی برای همه بویژه فعالان عرصه دریایی باشد.

صفایی در پایان ابراز امیدواری کرده که در آغازین روزهای سال نو میلادی شاهد شکوفا شدن عرصه فعالیت در اقصی نقاط دنیا باشیم.

 

۱۱ دی ۱۳۹۰ ۱۴:۲۹
تعداد کلیک: ۳,۲۱۵


[ Powered By RADCOM ]