پنج شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲
 

اخبار بندر شهید رجایی

تقدیر وزیر راه و شهرسازی از تلاشهای صورت گرفته  توسط بنادر هرمزگان در جهت اطلاع رسانی خدمات و اقدامات این وزارتخانه به مردم /
در گردهمایی خانواده بزرگ روابط عمومی وزارت راه و شهرسازی که با حضور مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی برگزار شد از تلاش های رییس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان تقدیر شد.
تعداد بازدید: ۴۶
پایان ارزیابی شاخص‌های عملکرد ایمنی و بهداشت در بندر شهید رجایی
کار ارزیابی شاخص‌های عملکرد اداره ایمنی، بهداشت و محیط زیست منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی از سوی ممیزان اعزامی از سازمان بنادر و دریانوردی پایان یافت.‌
تعداد بازدید: ۴۱
جابه‌جایی بیش از یک میلیون و 800 تن انواع کالا در بنادر غرب هرمزگان/ افزایش 75 درصدی ترانزیت نفتی و غیرنفتی
مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان گفت: یک میلیون و 814 هزار و 400 تن انواع کالای نفتی و غیرنفتی طی 2 ماهه امسال در بنادر غرب این استان تخلیه و بارگیری شد.
تعداد بازدید: ۳۳
پهلوگیری موتور لنج 1500 تنی در بندر جاسک برای نخستین بار در سال جاری / راه اندازی خط تجاری به آفریقای جنوبی
مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان از پهلوگیری موتور لنج 1500 تنی برای اولین بار در بندر جاسک خبر داد و گفت: با پهلوگیری این شناور خط تجاری این بندر به کشورهای افریقای جنوبی آغاز شده است.
تعداد بازدید: ۴۷
ارزیابی شاخص‌های عملکردی ایمنی و بهداشت در بنادر غرب هرمزگان/ ایجاد ساختار یکپارچه HSE  اقدامی موثر در ایجاد هماهنگی درون
شاخص‌های کلان مدیریتی، عملکردی، ارزیابی تامین‌کنندگان و ایمنی حریق بنادر و دریانوردی غرب استان هرمزگان مورد ارزیابی قرار گرفت.
تعداد بازدید: ۳۶
برگزاری جشن دهه کرامت و تجلیل از تلاشگران نوروز 1402 هرمزگان/ عباس نژاد: مستندسازی اقدامات مشعل راهی برای اجرای طرح های موفق
آیین تجلیل از تلاشگران ستاد تسهیل سفرهای دریایی نوروز 1402 اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان همزمان با دهه کرامت در سالن شهید آوینی بندرعباس برگزار شد.
تعداد بازدید: ۸۷
برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با درگاه ملی مجوزها در بندر جاسک
کارکنان اداره بندر و دریانوردی جاسک در کارگاه آموزشی آشنایی با درگاه ملی مجوزها در جریان آخرین تغییرات سامانه و روند صدور و ثبت شرکت قرار گرفتند.
تعداد بازدید: ۴۹
آغاز تخلیه بیش از 71هزار تن گندم در بندر شهید رجایی
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: یک فروند کشتی گندم به مجموع تناژ 71 هزار و 500 تن در اسکله 14 بندر شهید رجایی پهلودهی و کار تخلیه آن آغاز شده است.
تعداد بازدید: ۶۳
بازدید اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس از بندر شهید رجایی/ تاکید پژمانفر بر کاهش زمان ترخیص کالا در بنادر کشور
جمعی از اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با حضور مهدی دوستی استاندار هرمزگان از بخش‌های مختلف بندر شهید رجایی بازدید کرد.
تعداد بازدید: ۸۰
بازدید اعضای کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از جزیره ابوموسی /ابراز رضایت اعضای کمیسیون اصل نود از طرح های در حال اجرای حوزه دریایی و
رییس و اعضای کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی به همراه استاندار هرمزگان و مدیر بنادر و دریانوردی غرب این استان با حضور در جزیره راهبردی ابوموسی از ظرفیت های دریایی و بندری این جزیره بازدید کردند.
تعداد بازدید: ۹۰
بازدید هیأت روسیه از بندر شهید رجایی
یک هیأت روسی به منظور بررسی زمینه‌های همکاری و سرمایه‌گذاری در استان هرمزگان از بخش‌های مختلف منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی بازدید کرد.
تعداد بازدید: ۸۳
بازطراحی ساختار اداره بنادر جنوبی با تکیه بر تقویت نیروی انسانی متخصص/ مجوز جذب 45 نیروی نخبه ومتخصص نهایی شده است
معاون سازمان بنادر:
معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی، یکی از موضوعاتی جدی و مهم در این سازمان را بازطراحی ساختار اداره بنادر جنوبی متناسب با مسئولیت‌های جدید دربعد تقویت نیروی انسانی متخصص و نخبه عنوان کرد.
تعداد بازدید: ۹۵
تخلیه 44 هزار تن گندم در بندر شهید رجایی/ 2 فروند کشتی در انتظار پهلودهی
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: یک فروند کشتی حامل 44 هزار تن گندم در اسکله 14 بندر شهید رجایی در حال تخلیه است.
تعداد بازدید: ۶۸
تعمیرات اساسی یدک‌کش نیمروز بوشهر در بندر شهید رجایی/ ایفای نقش در جداسازی کشتی‌های تجاری و نفت‌کش‌ها
معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: یدک‌کش نیمروز پس از اتمام تعمیرات اساسی و زیر آبی و بازدیدهای دوره‌ای در سرسره تعمیراتی بندر شهید رجایی به آب‌اندازی شد.
تعداد بازدید: ۱۰۸
۵۷ دریانورد در آب‌های هرمزگان از غرق شدن نجات یافتند
طی 18 عملیات دریایی؛
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: طی ۱۸ عملیات پیچیده در شرایط نامساعد جوی و طوفانی از اواخر شب گذشته تا بامداد امروز یکشنبه، ۵۷ دریانورد در گستره آبی این استان از خطر غرق شدن نجات یافتند.
تعداد بازدید: ۱۴۰
آغاز عملیات لایروبی اسکله‌های بندر شهید رجایی/ اتخاذ تدابیر فنی و تخصصی مناسب برای نگاه‌داشت اعماق با بهره‌گیری از شناورهای
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: عملیات لایروبی به منظور تأمین و نگهداری اعماق اسمی اسکله‌های بندر راهبردی شهید رجایی، با بهره‌گیری از 2 فروند شناور و به صورت ترکیبی آغاز شد.
تعداد بازدید: ۹۴
اجرای طرح سلامت کارکنان در بندر شهید باهنر/ بهبود بهداشت و مدیریت استرس شغلی با ارائه خدمات مشاوره‌ای
به دنبال عقد قرارداد با دانشگاه علوم پزشکی صورت گرفت؛
مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان از اجرای طرح سنجش سلامت پرسنل بندر شهید باهنر با همکاری دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان خبر داد و گفت: این طرح طی سه مرحله اصلی درحال انجام است.
تعداد بازدید: ۶۴
تخلیه 2 دستگاه شیب لودر مخصوص بارگیری مواد فله معدنی در بندر شهید رجایی/ کاهش زمان تخلیه کالای معدنی از هفت روز به سه تا چهار
معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان:
معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از تخلیه 2 دستگاه شیب لودر مخصوص بارگیری مواد فله معدنی با ظرفیت اسمی 1200 تن درساعت در بندر شهید رجایی خبر داد.
تعداد بازدید: ۹۰
رفع مشکلات بانوان حوزه دریایی و بندری کارایی بانوان را در محیط کار افزایش می‌دهد/ استفاده از دانش و توانمندی آن‌ها در تمامی
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان:
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان بر لزوم برطرف شدن مشکلات زنان سرپرست خانوار شاغل در این اداره کل تاکید کرد و گفت: رسیدگی به دغدغه‌های آن‌ها باعث ایجاد انگیزه، توان افزایی و کارایی بانوان در محیط کار را افزایش می‌دهد.
تعداد بازدید: ۹۹
ترابری بیش از پنج هزار مسافر در مسیرهای بین‌المللی در بنادر غرب هرمزگان
از ابتدای سال جاری تاکنون انجام شد؛
مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان گفت: بیش از پنج هزار و 500 مسافر از ابتدای سال جاری تا کنون در مسیرهای بین اللملی در بنادر غرب استان هرمزگان جابه‌جا شدند.
تعداد بازدید: ۵۴
صفحه ۱ از ۲۱۹