چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
 
توسط اداره کل بنادر ودریانوردی استان هرمزگان انجام پذیرفت: انتشار کتاب صنعت حمل و نقل دریایی و بندری جهان ( گزارش سال 2011 کنفرانس تجارت و توسعه سازمان ملل(UNCTAD))
کتاب حاضر ترجمه و تلخیص گزارش سال 2011 آنکتاد می باشد که تحت عنوان" Review of Maritime Transport 2011" در 230 صفحه منتشر شده و بهزاد الصفی کارشناس مسوول واحد دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان آن را ترجمه و تلخیص نموده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر ودریانوردی استان هرمزگان ، همه ساله کنفرانس تجارت و توسعه سازمان ملل

unctad: United  nation conference  on  trade  and development   گزارشی را در خصوص صنعت حمل و نقل دریایی و بندری جهان منتشر و در آن اقتصاد دنیا را تحلیل نموده و اثرات آن را بر بخشهای مختلف این صنعت به رشته تحریر در می آورد.

کتاب حاضر ترجمه و تلخیص گزارش سال 2011 آنکتاد می باشد که تحت عنوان"   Review  of  Maritime  Transport 2011" در 230 صفحه منتشر شده و بهزاد الصفی کارشناس مسوول واحد دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان آنرا ترجمه و تلخیص نموده است.

در این کتاب اطلاعات وسیعی شامل ، آمار عملکرد حمل و نقل دریایی کالا و کانتینر دنیا ، کشورهای صاحب نام در زمینه اوراق کشتی، سوخت رسانی به کشتیها، کرایه حمل ، بانکهای ارایه دهنده تسهیلات مالی به کشتیها ، کشورهای مطرح عرضه کننده دریانورد ،کشورهای برتر مالک کشتی ،قیمت انواع کشتی ها، طرح های توسعه بنادر جهان ، مسایل زیست محیطی کشتیرانی ،چالش دزدی دریایی و ... قابل مشاهده بوده که اطلاعات مفید و به روز آن میتواند مورد استفاده کلیه دست اندرکاران این صنعت قرار گیرد.

۷ تیر ۱۳۹۱ ۱۴:۴۶
تعداد بازدید : ۱,۲۴۹
کد خبر : ۱۴,۳۶۷

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید