دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
 
جشن اعیاد شعبانیه دراداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان برگزار شد
بمناسبت میلاد با سعادت حضرت اباعبدلله الحسین (ع) ، قمر بنی هاشم حضرت ابوالفضل العباس ومیلاد خجسته امام زین العابدین(ع) مراسم جشنی در محل نمازخانه اداره کل بنادر و دریا نوردی استان هرمزگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، علی اکبر صفایی در این مراسم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه وروز پاسدارو جانباز اظهارداشت : جانبازان سرافراز دفاع مقدس ولی نعمتان انقلاب هستند که با تمسک جستن به حضرت ابوالفضل عباس (ع) تمام وجود خود را در طبق اخلاص گذاشته ودر دفاع از کیان انقلاب واسلام سرو قامت در برابر سختیها، مصائب و مشکلات ایستادند .

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان دستیابی ملت ایران به قله های عزت و اقتدار را مرهون رشادتهای شهیدان و جانبازانی دانست که با پیروی از سرور و سالار شهیدان درپاسداری از ارزشهای انقلاب اسلامی ، آسایش وامنیت را به ملت ایران هدیه کردند.

فرمانده پایگاه مقاوت بسیج اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان نیز در این مراسم به تبیین شخصیت اخلاقی علمدارکربلا حضرت ابوالفضل العباس(ع) پرداخت و گفت: قمربنی هاشم  تا آخرین قطره خون خود دربرابر خصم و کفر ایستاد ونام خود را نه تنها در تاریخ عاشورا بلکه بعنوان اسوه ایثار وشجاعت درتاریخ اسلام جاودانه ساخت .

صابری همچنین در این مراسم به بیان خاطراتی ازجانبازان و رزمندگان اسلام پرداخت و حضور جانبازان در اداره کل بنادر و دریانوردی استان را موجب مباهات وافتخار کارکنان  برشمرد.

دراین مراسم ضمن پخش نماهنگ ، اجرای مسابقه ،مولودی خوانی وخاطره گویی به پاس حضورمقتدارانه جانبازان سرفراز در جبهه های حق علیه باطل  از 26 تن ازجانبازان اداره کل بنادر و دریا نوردی استان هرمزگان با اهداء لوح  تقدیر و هدایا تجلیل شد.

۷ تیر ۱۳۹۱ ۱۴:۵۲
تعداد بازدید : ۱,۷۳۵
کد خبر : ۱۴,۳۶۹

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید