چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
 
نشست حلقه صالحین ویژه خواهران  در اداره کل بنادر ودریانوردی استان هرمزگان
جلسه طرح صالحین در راستای طرح حلقه های خاص و سرگروهها ی صالحین و موضوعات مطروحه در حلقه های عام و اجرایی نمودن طرح ،در اداره کل بنادر ودریانوردی استان هرمزگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر ودریانوردی استان هرمزگان، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان حلقه های صالحین را شجره طیبه دانست که باید ریشه ای کار شود تا به نتیجه برسد و این طرح با تشکیل حلقه‌های مشورتی و گفتمانی به بررسی مسائل مذهبی، اجتماعی و اعتقادی روز از طریق مباحثه و گفت‌وگو می‌پردازند.

محمود صابری به تشریح نقش بسیج در انقلاب اسلامی و شاخص های  تفکر بسیجی پرداخت و گفت: هدف حلقه های طرح صالحین ، تعالی معنوی توام با رشد ایمان آگاهانه و بصیرت بسیجیان است.

وی افزود: اصل و اساس طرح صالحین مباحثه ای ، همفکری  و مشارکتی در مسایل مذهبی می باشد تا به یک نتیجه کلی برسیم .

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان همچنین دلیل ایجاد این طرح را همدلی و همراهی نیروهای بسیجی و رقابت سالم بین این افراد برای انجام مطلوب تر فعالیت های سازمانی برشمرد.

صابری پایه گذاری طرح صالحین را از روش های خود پیامبر نام برد افزود: هر موقع پیامبر جلسه ا ی داشتند بصورت حلقه ای در وسط مسجد نبی یا هر جای دیگر گرد هم می آمدند بطوری که هر که از در وارد می شد معلوم نبود سرگروه چه کسی می باشد همه در یک سطح بودند روش پیامبر چنین بود که ایشان سوال می نمودند ودیگران نظر می دادند ودر پایان جمع بندی می کردند.

لازم به ذکر است جلسه طرح صالحین تقریبا به صورت ماهیانه جهت بسیجیان به منظور افزایش بصیرت و بینش ایشان درزمینه ولایت و مباحث دینی برگزار می گردد.
۲۰ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴
تعداد بازدید : ۳,۰۴۱
کد خبر : ۱۴,۶۸۳

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید