دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
 
رییس کمیته حمل و نقل دریایی هرمزگان خبرداد:از تلاشگران سفرهای دریایی نوروز 91 تقدیر می شود
کمیته حمل ونقل دریایی استان هرمزگان با برگزاری جلسات مستمر و بهره گیری از توان متخصصان حوزه دریایی و بندری تلاش نمود تا نوروز خاطره انگیزی را برای هموطنان رقم زند برگزاری آیین تجلیل از تلاشگران این حوزه فرصت مناسبی است تا گل سپاس تقدیم دریا دلانی شود که با همت منیع و حمیت وثیق خود در به ثمر رسیدن این امر خطیر یاری و همراهی نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریا نوردی استان هرمزگان، علی اکبر صفایی از برگزاری مراسم تجلیل از تلاشگران نوروز 91 در حوزه حمل و نقل دریایی خبر داد.

وی با بیان اینکه طرح ویژه نوروز از 25 اسفندماه 90 تا 13 فروردین 91 بشکل جد در دستور کار کمیته حمل و نقل دریایی استان قرار گرفت افزود: در این مدت بیش از 3میلیون مسافر از سراسر کشور با حضور در بنادر استان مسافرتهای دریایی را تجربه کردند که خوشبختانه  با حسن تدبیر ، برنامه ریزی منسجم، ساماندهی موثر و بهره گیری از توان متخصصان مجرب حوزه دریایی و بندری و تلاشهای شبانه روزی اعضای محترم کمیته حمل و نقل دریایی استان هرمزگان کوچکترین سانحه ای را در بر نداشت.

صفایی برگزاری مراسم تجلیل از تلاشگران نوروز 91 را فرصتی برشمرد تا از کلیه دست اندرکاران که در این ایام بشکل شبانه روزی در راستای ارائه خدمات دریایی به مهمانان نوروزی از هیچ کوششی فرو گزار نکرده اند تقدیر بعمل آید.

شایان ذکر است مراسم تجلیل از تلاشکران نوروز 91 با حضور مسئولین استان هرمزگان و جمع کثیری از دریانوردان فردا چهارشنبه 21 تیر ماه  درمحل اداره کل بنادر ودریانوردی استان هرمزگان  برگزار می شود.
۲۰ تیر ۱۳۹۱ ۱۵:۲۹
تعداد بازدید : ۱,۵۵۸
کد خبر : ۱۴,۶۹۶

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید