چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
 
معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر ودریانوردی هرمزگان اعلام کرد: اسکله های فلزی بندر هرمز در هفته دولت امسال به بهره برداری می رسد
معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از پیشرفت فیزیکی 25درصدی ساخت دو پست اسکله در مجتمع فرا ساحل و کشتی سازی بندرعباس برای نصب در بندر هرمز خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان ، محمد رضا پوررجبی گفت :کار ساخت 2پست اسکله فلزی از یک ماه پیش با اعتبار بیش از 1میلیارد تومان با هدف نصب در بندر هرمز شروع شده که اکنون ساخت دیواره های اسکله و فرم های مونتاژ انجام شده است.

وی افزود:این اسکله ها به طول 22متر و عرض 5 متر و ارتفاع 1.5متر ساخته می شوند.

معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر ودریانوردی هرمزگان با اشاره به اینکه کار تجهیز نصب یک فروند اسکله بتنی موجود شیلاتی بندر هرمز را در دستور کار داریم ،گفت :با نصب این دو پست اسکله فلزی، اسکله های بندر هرمز به 6پست اسکله افزایش خواهد یافت که امکان پهلودهی شناورهای با هر ظرفیتی فراهم می شود.

پوررجبی افزود :افزایش ظرفیت مسافری ،کاهش ترافیک مسافری ورود و خروج مسافرها، ایجاد اشتغال ، رونق اقتصادی و پهلوگیری آسان از مهمترین اهداف اجرای این طرح است.

 وی با بیان اینکه ساخت و نصب این اسکله ها ی فلزی برای  50 نفر شغل ایجاد کرده است گفت: با توکل برخداوند امیدواریم اسکله های مسافری بندر هرمز  در هفته دولت امسال به بهره برداری می رسد.
۲۸ تیر ۱۳۹۱ ۱۴:۱۸
تعداد بازدید : ۱,۵۰۰
کد خبر : ۱۴,۹۲۶

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید