سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
 
برای جلوگیری از فاجعه بزرگ زیست محیطی در منطقه ؛ کشتی  تانکر سوخت رسان میر مهنا در آبهای خلیج فارس نجات یافت
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان گفت: یک فروند کشتی تانکر سوخت رسان که در لنگر گاه بندرعباس دچار حریق شده بود با حضور به موقع تیم تجسس و نجات اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان نجات یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان، مهدی نوفرستی افزود: یک کشتی سوخت رسان حامل 1میلیون لیتر سوخت به علت آتش سوزی در پل فرماندهی در وضعیت اضطرار قرار گرفت که پس از وصول خبر حادثه، شناورهای جستجو و نجات دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان و آتش نشانی بندر شهید رجایی به محل اعزام و با اقدامی به موقع آتش را بطور کامل مهار و مانع از گسترش حریق به سایر قسمتهای کشتی شدند که با این اقدام مهم از فاجعه آلودگی زیست محیطی در منطقه جلوگیری بعمل آمد.

وی اظهار کرد: همچنین 9 سرنشین این کشتی سوخت رسان  با همکاری گروه تجسس و نجات دریایی این اداره کل  و آتش نشانی بندر شهید رجایی نجات یافتند.

این گزارش حاکی از این است با هماهنگی نیروی دریای ارتش و آتش نشانی بندرعباس همچنین آتش نشانی بندر شهید رجایی و مرکز تجسس و نجات این اداره کل، یدک کشهای آتش خوار عاشورا ، شناور ناجی 12و هادی (1) جهت اطفاء حریق به موقعیت اعزام که حریق به طور کامل مهار و شناور ایمن گردید.
۱۶ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۵۳
تعداد بازدید : ۱,۳۹۵
کد خبر : ۲۳,۵۷۸

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید