چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
 
برگزاری نخستین دوره آموزشی "تخلیه، تحویل و تحول کالا" در بندر شهید رجایی
نخستین دوره آموزشی مربوط به دستورالعمل های "تخلیه کالا" و "تحویل و تحول کالا" در منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی برگزار شد.

به گزارش واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان، این برنامه در راستای فرهنگ سازی، افزایش مهارت تخصصی و پیاده سازی بهینه فرآیندهای اجرایی دستورالعمل های "تخلیه کالا" و "تحویل و تحول کالا"  در منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی محقق شد که از جمله مصوبات هیأت عامل سازمان بنادر و دریانوردی می باشد.

معاونت امور بندری و منطقه ویژه با همکاری معاونت دریایی(اداره آموزش) عهده دار برگزاری این دوره آموزشی هستند که در نخستین مرحله آن، 50 نفر کارشناسان به همراه مسئولین بندر حضور داشتند.

گفتنی است، شرکت کنندگان در این دوره به مدت 24 ساعت مباحث آموزشی را فرا گرفتند.

تعاریف به کار رفته در این دستورالعمل، مراحل، روش اجرایی و گردش کار مربوط به تخلیه کالا و همچنین تحویل و تحول کالا، انبارگردانی، حدود مسئولیت ها، تخلفات و مقررات جاری در منطقه از جمله مباحثی بود که در این دوره به شرکت کنندگان ارایه شد.

علاوه بر این، مطالب مهم و کاربردی برای شرکتهای حمل و نقل دریایی، شرکت های تخلیه و بارگیری، متصدیان انبارهای خصوصی و بهره برداران ترمینال ها به عنوان دیگر مباحث مطرح شده بود که توسط مدرسین برجسته سازمان بنادر و دریانوردی تدریس شد.

شایان ذکر است، به دلیل اهمیت زیاد دوره یاد شده برای تمامی پرسنل فعال در منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی و همچنین گستردگی شرکتهای فعال در این بندر، دوره مذکور به طور مداوم هر هفته و با رعایت حدنصاب 50 نفر در اداره آموزش برگزار خواهد شد.

واحد اطلاعات و اخبار

۲۴ مرداد ۱۳۹۴ ۱۶:۰۱
تعداد بازدید : ۱,۳۰۶
کد خبر : ۳۳,۱۷۵

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید