دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
 
گردهمایی معاونین توسعه مدیریت و منابع اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان برگزار شد
نخستین گردهمایی معاونین توسعه مدیریت و منابع اداره کل بنادرودریانوردی و بنادر تابعه درسال 94 به میزبانی بندرشهید باهنر برگزار شد.

به گزارش واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی اداره کل بنادرودریانوردی استان هرمزگان، بررسی راهکارهای اجرایی درخصوص برنامه های سال 94 حوزه توسعه مدیریت ومنابع، ایجاد وحدت رویه و هماهنگی درخصوص اجرای بخشنامه ها و دستورالعمل های اداری و مالی از جمله موضوعات محوری این نشست بود.

"حمیدرضا محمد حسینی" معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان در این نشست ضمن گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز هشت سال دفاع مقدس به کشور، از لزوم تعهد همه کارگزاران دولت و نظام به آرمان های دفاع مقدس و ارزش های والای انقلاب اسلامی سخن به میان آورد.

وی خواستار مضاعف شدن تلاش ها برای بهره گیری از ظرفیت های نیروهای انسانی و منابع مادی مجموعه بنادر برای تحقق شعار سال 94 "دولت و ملت، همدلی و همزبانی" شد.

محمدحسینی خاطرنشان کرد: تحقق اهداف سازمانی تنها با وجود نیروهای توانمند و خلاق ممکن و میسر نخواهد بود و آموزش نیروها، علاوه بر نوآفرینی و ترویج خلاقیت، پیامدهای بسیار مثبتی را به دنبال خواهد داشت.

وی گفت: توانمندسازی کارکنان در حیطه شرح وظیفه سازمانی و توأم با الگوهای اخلاقی، از اتلاف منابع در مسیر رسیدن به اهداف سازمانی جلوگیری می کند.

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان همچنین تصریح کرد : همه باید ضمن رعایت نظم و انضباط اداری، مالی و بودجه ای، زیرساخت های افزایش انگیزه در همکاران را نسبت به گذشته توسعه دهیم؛ چرا که این امر شادابی و نشاط را در بین کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی و بنادر تابعه را افزایش داده و از طرف دیگر، توان عملکردی آنها را مضاعف خواهد کرد.

"محمدمحسنی" مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر ضمن تبریک ولادت حضرت معصومه(س) و سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی، بر توسعه فعالیت و ارتقاء کیفی فرایندهای اداری و مالی تاحصول نتیجه مطلوب، تاکید کرد.

وی افزود: تک تک مانسبت به منابعی که دراختیارمان است مسئولیت داریم و باید پاسخگو باشیم .

محسنی افزود: تاکیدمدیرعامل سازمان و مدیرکل بنادرودریانوردی استان مبنی براجرای فرامین مقام معظم رهبری در زمینه حمایت ازتولیدات داخلی وصرفه جویی، بندر شهید باهنر را برآن داشت تا به منظور انتقال تجارب و تعامل بیش از پیش بین واحدهای اداری ومالی بنادر استان، این نشست را برگزار کرد.

مدیر اداره بنادرودریانوردی شهید باهنر در پایان ابراز امیدواری کرد که نتایج این گردهمایی تاثیر خوبی درحوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع داشته باشد.

لازم به ذکر است، هر کدام از مدیران و معاونین بنادر استان هرمزگان نیز گزارشی در زمینه ایجاد هماهنگی و بهبود فرآیند های ارائه خدمات در حوزه کاری خود ارایه کردند و پیرامون محورهای تعیین شده در این نشست، به بحث و تبادل نظر پرداختند.

واحد اطلاعات و اخبار

۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۱۴:۳۲
تعداد بازدید : ۱,۶۰۱
کد خبر : ۳۳,۲۱۸

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید