چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷

اخبار

پیام مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان

پیام مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان با صدور پیامی، حلول ماه مبارک رمضان را به تمامی مسلمین به ویژه جامعه دریایی و بندری تبریک گفت و گسترش صلح و عدالت در تمامی جهان به خصوص کشورهای اسلامی را آرزو کرد.

به گزارش واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان، در متن کامل پیام "اله مراد عفیفی پور" چنین آمده است: «بار دیگر شمیم خوش بهشتی و نسیم روح نواز رمضان، وزیدن گرفت؛ حلول این ماه پربرکت نوید بخش بهاری دوباره در جان مشتاقانی است که بر سفره با عظمت خداوندی، مهمان می شوند و انبوه شکوفه های دعا و استغفار را در باغ خرم و عطرآگین تقوای رمضانی بر دامن خویش نظاره گرند.

نجوای سحرهای رمضان، خیل مؤمنان را به سفره «العفو والرحمه» فرا می خواند تا از آزمون بزرگ عطش دنیوی سربلند به در آیند و برآمدن خورشید از مشرق فطر و نظر بر رنگین کمان رضوان الهی، قراری بر دل های پاکیزه از گناه آنان باشد.

این سروش دعوت به میهمانی ذات باری تعالی را گرامی داشته و همراه می شویم با ذکر ملایک در لیالی قدر و برای عزت و سرافرازی اسلام و مسلمانان و تعجیل در ظهور امام عصر (ارواحناه فداه) و سلامتی آن ذخیرۀ الهی و نایب برحقش، حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) دست به دعا برمی داریم.

اینجانب حلول ماه برکت، رحمت و مغفرت و ضیافت الهی را به تمامی همکاران عزیز و خانواده بزرگ جامعه دریایی و بندری تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه احدیت برای همگان توفیق بهره گیری از لحظات ناب این ماه خجسته و درک اوقات شریفش را مسئلت می نمایم.

امیدوارم با همدلی و همبستگی مسلمانان و آزادیخواهان جهان، شاهد رفع ظلم، تجاوز و گسترش صلح و عدالت و سعادت در تمامی جهان به خصوص کشورهای اسلامی و ملت مبارز و ستمدیده فلسطین باشیم.»

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۵:۰۸
تعداد بازدید : ۲۳۳