شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

اخبار

پیام تبریک مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان به مناسبت روز بزرگداشت مقام خبرنگار

پیام تبریک مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان به مناسبت روز بزرگداشت مقام خبرنگار
مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان در پیامی ۱۷ مردادماه را به همه اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه اطلاع‌رسانی استان هرمزگان، تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، در متن پیام " اله مراد عفیفی پور" چنین  آمده است:

در روزگاری که از آن به عنوان عصر اطلاعات و فن آوری نام برده می شود، قطعاً خبرنگاران به عنوان مشعل داران عرصه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی با ویژگیهای بارز حق طلبی وحق گویی، نقشی حیاتی و اثر بخشی دارند.

17 مرداد روز پاسداشت تلاش بی ‌وقفه تلاشگران عرصه علم و مجاهدان صحنه عمل است که با سلاح قلم در سرزمین آگاهی قدم می‌زنند. طلایه داران راستین خدمت به نظام خبررسانی در جمهوری اسلامی ایران همواره سعی بر آن داشته‌اند که با تلاش وافر، جهان را با هاله‌ای از قداست در هم آمیزند، تا آنچه را که عرضه می‌دارند ارزش خدایی به خود گیرد.

خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند، خبرنگاران وجدان بیدار جامعه جهانی و تصویرگر زمان خویشند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای، مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست.

اینجانب، ضمن پاسداشت یاد و خاطره شهدای اصحاب رسانه به ویژه خبرنگار شهید صارمی، این روز شکوهمند را به همه خبرنگاران، عکاسان خبری، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه اطلاع‌رسانی استان هرمزگان، تبریک عرض نموده، از توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و اطلاع‌رسانی فعالیت‌های حوزه دریایی و بندری قدردانی نموده و برای خبرنگاران متعهد و کوشای این استان، تداوم عزت و اهتمام مسئولانه در روایت عشق، آزادی و حق گویی در پرتو رهنمودهای انسان‌ساز دین مبین اسلام را آرزومندم."

۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۱۳
تعداد بازدید : ۱۹۲