شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

اخبار

بانوان بندر شهید رجایی از یازدهمین مسابقات ورزشهای آبی با دست پر برگشتند/ دستیابی به مقام سومی بنادر کشور و کسب 19 مدال رنگین

بانوان بندر شهید رجایی از یازدهمین مسابقات ورزشهای آبی با دست پر برگشتند/ دستیابی به مقام سومی بنادر کشور و کسب 19 مدال رنگین
یازدهمین دوره مسابقات ورزشهای آبی بانوان کارمند، همسران و فرزندان دختر کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی در حالی به پایان رسید که بانوان شناگر و قایقران بندر شهید رجایی موفق شدند با کسب 19 مدال رنگین، مقام سومی بنادر کشور را کسب کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان، یازدهمین دوره مسابقات ورزش های آبی بانوان سازمان بنادر و دریانوردی "جام دریانوردان" در تاریخ 12 لغایت 15 شهریور ماه 1397 در شهر مقدس مشهد با حضور تیم های بنادر و سازمان مرکزی برگزار شد.

در این دوره از مسابقات که با حضور داوران ممتاز فدراسیون های شنا و قایقرانی برگزار شد، بانوان شناگر بندر شهید رجایی موفق شدند با کسب 287 امتیاز، به مقام نایب قهرمانی دست یابند و سه مدال طلا، سه نقره و دو برنز را در رشته های مختلف شنای قورباغه، پروانه آزاد و کرال سینه، کسب کنند.

کوثر رنجبر، مبینا قربانی، فاطمه ملیوار، غزال عیدی زاده، مریم زینلی زاده، بهاره تورانی، نسیم مهدی پور، مطهره درود، یاسمین شرفی، فاطمه عبادی، فائزه کرد زنگنه، مرضیه پورخراسانی، ناهید مجاهدی، شهرزاد همتی، مرجان امیری زاده، مریم بهرامی، ساریه کاسبراری و ایران مطرودی، اعضای این تیم را تشکیل می دادند.

معصومه مرادی سرخونی به عنوان سرپرست و پروین پیشانی دار به عنوان مربی، نیز تیم را همراهی می کردند.

از سوی دیگر، علیرغم نبود ورزشکاران ملی پوش در ترکیب تیم در مقایسه با سال های گذشته، بانوان قایقران بندر شهید رجایی با کسب 193 امتیاز به مقام سوم دست یافتند و در رشته های تورینگ، کایاک، تورینگ دونفره و کایاک آزاد، چهار مدال طلا، سه نقره و چهار برنز را به خانه آوردند.

سجاد کریمی سراجی مربی توانمند استان و معصومه رییسی سرخونی سرپرست این تیم، نقشی مهم در موفقیت بانوان ورزشکار بندر شهید رجایی داشتند.

اعضای این تیم را فاطمه ملیوار، پرمیس خزایی، ماهک سلمانی، سحر علیپور، ساجده آسن، رهانه رستگاری، نسیم مهدی پور، فرخنده عارف زاده، فائزه کرد زنگنه، ناهید مجاهدی، مریم درویش، مرجان امیری زاده، سهیلا دانایی، مریم بهرامی و ساریه کاسبراری تشکیل می دادند.

بر اساس این گزارش و با احتساب مجموع امتیازات در دو رشته قایقرانی و شنا، جایگاه سوم این دوره از مسابقات به بانوان و دختران ورزشکار بندر شهید رجایی رسید.