پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸

اخبار

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان اعلام کرد:

شروع امیدآفرین سال "رونق تولید" با جذب دو سرمایه گذار / سرمایه گذاری 1143 میلیارد ریالی در بخش های گردشگری دریایی و فرآورده های نفتی/ اشتغالزایی مستقیم برای 100 نفر

شروع امیدآفرین  سال "رونق تولید" با جذب دو سرمایه گذار / سرمایه گذاری 1143 میلیارد ریالی در بخش های گردشگری دریایی و فرآورده های نفتی/ اشتغالزایی مستقیم برای 100 نفر
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان از انعقاد دو قرارداد سرمایه گذاری به ارزش یکهزار و 143 میلیارد ریال در بخش های گردشگری دریایی و تجارت فرآورده های نفتی این استان و اشتغالزایی برای 100 نفر طی ماه نخست بهار سال "رونق تولید" خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان، "اله مراد عفیفی پور" ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: طی نخستین ماه کاری سال 1398 که به نام سال رونق تولید نامگذاری شده، دو فقره قرارداد سرمایه گذاری در مجموع به مبلغ یکهزار و 143 میلیارد ریال در اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان منعقد شد.

وی افزود: در راستای تاکیدات دولت تدبیر و امید در زمینه رونق بخشی به صنعت گردشگری دریایی و لزوم توسعه امکانات و زیر ساختهای تفریحات دریایی در مرکز استان هرمزگان، طی نخستین ماه بهاری امسال، قراردادی به مبلغ 419 میلیارد ریال با بخش خصوصی به منظور راه اندازی یک مجتمع بزرگ گردشگری و تفریحات دریایی به امضا رسید که شامل ساخت اسکله، کشتی تفریحی و یک مجموعه رستوران با پکیج های متنوع است.

عفیفی پور اشتغالزایی مستقیم این طرح سرمایه گذاری در بندر شهید حقانی را 51 نفر اعلام کرد و افزود: بهره برداری از این طرح می تواند تحولی قابل توجه در حوزه جذب گردشگری دریایی با مرکزیت شهر ساحلی بندرعباس ایجاد نماید.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان خاطرنشان کرد: علاوه بر این، با هدف افزایش رونق تولید و کمک به چرخه صادرات کشور، قرارداد دیگری نیز در زمینه احداث مخازن نگهداری فرآورده های نفتی به مبلغ 724 میلیارد ریال در بندر شهید رجایی به امضا رسید.

 وی اشتغالزایی این طرح را نیز 46 نفر اعلام کرد و گفت: با اجرای کامل این دو قرارداد سرمایه گذاری، در مجموع زمینه اشتغالزایی مستقیم برای شماری نزدیک به 100 نفر در پایتخت دریایی ایران فراهم می شود.

واحد اطلاعات و اخبار

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۵۱
تعداد بازدید : ۲۱۷