جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸
 
پیام مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان به مناسبت گرامیداشت هفته دولت
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان با صدور پیامی ضمن پاسداشت خدمات دولتمردان جمهوری اسلامی، یاد و خاطره شهدای دولت را گرامی داشت و درخشش نام "شهیدان رجایی و باهنر" بر تارک بنادر این استان را به عنوان فخر و مباهات جامعه دریایی و بندری توصیف کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، در متن کامل پیام "اله مراد عفیفی پور" به مناسبت گرامیداشت هفته دولت (دوم تا هشتم شهریور) چنین آمده است: «هفته دولت یاد آور بزرگمردانی که وجود خویش را وقف پیشرفت جمهوری اسلامی و تداوم انقلاب اسلامی کردند و با کارنامه ای آکنده از افتخار، دعوت حق را لبیک گفتند و در جوار قرب دوست، آرمیدند.

در هفته دولت با همه شهیدان، ایثارگران و جانبازان دولت میثاقی دوباره می بندیم که به آرمان های روشن و پاک آنان وفادار بمانیم و در به ثمر نشاندن درخت بارور انقلاب اسلامی از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

این هفته فرصت و بهانه ای است تا همه ما خدمتگزاران مردم در دولت، کارنامه حوزه کاری خویش را به مردم قدرشناس ایران اسلامی عرضه داریم و در رفع مشکلات و تقویت توانمندی ها، از آنان بیشتر یاری بجوییم.

آنچه موجبات فخر و مباهات جامعه دریایی و بندری استان هرمزگان را فراهم کرده، درخشش دو نام پرخیر و برکت و دو انسان انقلابی "شهیدان رجایی و باهنر" بر تارک بنادر این استان است و این امر رسالت و مسئولیت کارگزاران بنادر و دریانوردی در سنگر خدمت رسانی به مردم و مبارزه بی امان با دشمنان قسم خورده ملت ایران در جبهه مهم اقتصادی را سنگین تر می کند.

در پایان بار دیگر، گرامی می داریم هفته دولت و ادای احترام می کنیم به مقام شامخ شهدای دولت؛ قهرمانان ملی این سرزمین و افتخارآفرینانی که یادشان تا ابد در وجدان همیشه بیدار امت اسلامی زنده و جاوید باقی خواهد ماند.

۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۴:۵۷
تعداد بازدید : ۴۳۳
کد خبر : ۴۷,۷۸۶

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید