جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸
 
تعاونی مصرف کارکنان بنادر و دریانوردی هرمزگان تعاونی نمونه استانی شد
در چهاردهمین جشنواره تجلیل از تعاونی های برتر استان هرمزگان، تعاونی مصرف کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی برای پنجمین سال پیاپی، به عنوان تعاونی برگزیده معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، در چهاردهیمن دوره معرفی تعاونی های برتر استان هرمزگان که با حضور معاون مدیرعامل بانک توسعه تعاون، معاون سیاسی امنیتی استانداری، مدیران دستگاههای اجرایی، مدیران عامل شرکتها و کارخانجات و تعاونگران استان برگزار شد، 11 تعاونی برتر در گرایش های کشاورزی، صنعت، تامین نیاز تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، خدمات، حمل و نقل، اعتبار، زنان، دهیاری و صنایع دستی تجلیل شدند.

تعاونی مصرف کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از جمله تعاونی های برگزیده بود که برای پنجمین سال پیاپی در این جشنواره واحد نمونه استانی شد. رضایت مندی مشتریان، تعهد کار، تکریم مشتریان،  انضباط مالی، بیمه شدن نیروهای تعاونی طبق قانون کار، پرداخت به موقع سود به سهامداران،  برگزاری منظم جلسات مجمع و تهیه و توزیع ملزومات مورد نیاز جامعه دریایی و بندری هرمزگان را از جمله معیارهای انتخاب این مجموعه بعنوان شرکت تعاونی برتر استانی می توان برشمرد.