پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹
 
رییس قوه قضاییه از بندر شهید رجایی بازدید کرد
رییس قوه قضاییه در جریان سفر به مرکز استان هرمزگان، از بخش های مختلف منطقه وی‍ژه اقتصادی بندر شهید رجایی دیدن کرد و در جریان فعالیت های بزرگترین بندر تجاری کشور قرار گرفت.

به گزارشروابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان،آیت الله "سید ابراهیم رییسی " در رأس هیأتی متشکل از مقامات عالی قضایی کشور با حضور در دروازه طلایی اقتصاد ایران از امکانات و قابلیت های منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی دیدن کرد و در دیدار چهره به چهره و گفتگوهای حضوری خود با تعدادی از مراجعین، به صورت میدانی فرآیند خدمات رسانی به صاحبان کالا و ترخیص کاران را مورد ارزیابی و کنکاش قرار داد.

شایان ذکر است، ساختمان ایکس ری و سالن خدمات دریایی و بندری  از جمله بخش های بزرگترین بندر تجاری ایران بود که مورد بازدید عالی ترین مقام قضایی کشور قرار گرفت.

رییسی

حضور در نشست ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از دیگر برنامه های سفر آیت الله رییسی به بزرگترین بازرگانی کشور بود.

یادآور می شود، منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی به عنوان دروازه طلایی اقتصاد ایران با برخورداری از پیشرفته ترین تجهیزات تخلیه و بارگیری و ۴۰ پست اسکله، امکان پهلوگیری کشتی های بزرگ اقیانوس پیما را داراست.

این بندر در ۲۳کیلومتری غرب شهر بندرعباس واقع شده و با ظرفیت تخلیه و بارگیری سالانه حدود ۱۰۰ میلیون تن کالا، بیش از ۵۳ درصد حجم کل صادرات و واردات و ۷۰ درصد ترانزیت کالا در کشور را برعهده دارد.

 

۱۲ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۳
تعداد بازدید : ۶۵۳
کد خبر : ۴۸,۱۶۹

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید