چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
 
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان اعلام کرد:
امنیت و پویایی اقتصادی بنادر مدیون اقتدار یگان حفاظت است
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان گفت: امنیت و پویایی اقتصادی در بنادر کشور مدیون حضور مقتدرانه و دیدبانی هوشمندانه کارکنان سلحشور یگان حفاظت است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان، "اله مراد عفیفی پور" در آیین صبحگاه مشترک یگان حفاظت بنادر استان هرمزگان که به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و با حضور 300 نفر از نیروهای این مجموعه برگزار شد، گفت: یگان حفاظت بنادر همواره با اقتدار در راه صیانت از بیت المال قدم برداشته و مسئولیت پذیری، قانون مداری و اجرای دقیق امور بر اساس موازین قانونی را مشی اعتقادی خود می داند.

وی امنیت، اعتماد و پویایی اقتصادی در سطح بنادر کشور را ثمره ماندگار حضور نیروهای زبده و کاردان در مجموعه یگان حفاظت دانست و گفت: قطعا امنیت موجود که رهین تلاش های شبانه روزی و دیدبانی هوشمندانه دیدگان همیشه بیدار پرسنل یگان حفاظت است، مبنای تصمیم گیری و برنامه ریزی پیرامون حوزه استحفاظی و توسعه جغرافیایی بنادر خواهد بود.

عفیفی پور تسلط نیروهای این یگان نسبت به قوانین و مقرارت را اقدامی راهگشا برای حل مشکلات و سد مستحکمی در برابر بسیاری از تخلفات دانست و اظهار داشت: با توجه به حضور مستمر یگان حفاظت در کشتی های داخلی و خارجی، آگاهی از قوانین حاکمیتی و بین المللی بسیار مهم و ضروری است.

 

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان بار دیگر ضمن پاسداشت هفته نیروی انتظامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان این نیروی سلحشور، تلاش شبانه روزی نیروهای یگان حفاظت با ایجاد گشت های ویژه فعال در محدوده جغرافیایی بنادر و آبراهه های دریایی را قابل تقدیر دانست.

وی تصریح کرد: نگاهی به عملکرد یگان حفاظت بنادر هر ناظر منصفی را به این باور می رساند که امنیت و پویایی در جبهه اقتصادی کشور مرهون تلاشهای این نیروهای خدوم است؛ زیرا تجار، بازرگانان و صاحبان کالا، بنادر را به عنوان محلی امن و ایمن برای نگهداری کالا خود می دانند.