جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸
 
محموله 10 میلیارد ریالی کمک های جامعه دریایی و بندری تحویل سیل زدگان جاسک شد/جلوگیری از بروز خسارت بیشتر به منازل روستاییان با اقدام آتش نشانی بندر شهید رجایی
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان اعلام کرد: کمک های انسان دوستانه جامعه دریایی و بندری این استان در قالب سه مرحله از بندر شهید رجایی بارگیری و به مناطق سیل زده شهرستان جاسک ارسال شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان، "اله مراد عفیفی پور" ضمن اعلام  خبر فوق افزود: علاوه بر وجه نقد، محموله ها شامل پتو، غذاهای کنسرو شده، آب معدنی، برنج، زیرانداز و اقلام بهداشتی به ارزش 10 میلیارد ریال بوده که از بندر شهید رجایی ارسال شده است.

وی تصریح کرد: این محموله ها طی سه مرحله بسته بندی و به منطقه سیل زده جاسک ارسال و برای توزیع در میان سیل زدگان تحویل ناحیه مقاومت بسیج شهرستان جاسک شد.

مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان با اشاره به تشکیل ستادی با محوریت این اداره کل به منظور جلب مشارکت و همراهی شرکت های بخش خصوصی داوطلب، برای کمک رسانی به سیل زدگان منطقه مکران، خاطرنشان کرد: این اقدام خیرخواهانه با همگرایی و همدلی شرکت های فعال در منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی نسبت به جامعه محلی صورت گرفت.

عفیفی پور با اشاره به بارندگیهای اخیر در مرکز استان اظهارداشت: به منظور جلوگیری از خسارت های ناشی از سیل، مرکز آتش نشانی بندر شهید رجایی با ارسال دو دستگاه لودر، یک دستگاه بیل مکانیکی، سه دستگاه موتور پمپ به روستای تیاب خونسرخ و پمپاژ آب بوسیله 280 متر شلنگ آتش نشانی از محلات این روستا و انتقال آب به دریا از  بروز خسارت بیشتر به منازل مسکونی روستاییان جلوگیری کرد .

۵ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۴۴
تعداد بازدید : ۱۵۸
کد خبر : ۴۹,۲۳۲

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید