جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸
 
بهره برداری از 22 پروژه دریایی و بندری درایام دهه فجر انقلاب اسلامی
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: 22 پروژه دریایی و بندری به ارزش دو هزار و 396 میلیارد ریال و اشتغال 970 نفر در ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی به بهره برداری می رسد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان، " اله مراد عفیفی پور" با اعلام این خبر افزود: از مجموع 22 پروژ های قابل افتتاح در دهه مبارک فجر 3 پروژه عملیات اجرایی آن آغاز  و  19 پروژه دیگر نیز به بهره برداری می رسد.

وی تصریح کرد: بخش عمده هزینه ها در اجرای این طرحها از محل اعتبارات منابع داخلی سازمان بنادر و دریانوردی بوده و بخشی دیگر نیز از محل جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی تامین شده است.

عفیفی پور با بیان اینکه این پروژه ها عمدتاً در بخش های سرمایه گذاری، توسعه ای، گردشگری ، فنی و دریایی می باشد افزود: بهره برداری از پروژه های مورد اشاره  برای حدود 970 نفر اشتغالزایی مستقیم به همراه داشته و در بنادر لنگه، سیریک ، شهید رجایی، شهید حقانی و جزایر قشم و هرمز احداث شده است.

این مقام مسئول بهره برداری از یک پایانه نفتی و آغاز عملیات اجرای دو پایانه دیگر در بندر نفتی خلیج فارس، بهره برداری از چندین فروند اسکله های فلزی در مبادی گردشگری بنادر و جزایر استان و همچنین آغاز عملیات اجرایی اسکله تجاری بندر سیریک را مهمترین این پروژه ها عنوان کرد .

به گفته عفیفی پور بهره برداری از ساختمان سیمیلاتور(شبیه ساز)، آرپا و سامانه نقشه برداری (ECDIS)، بهره برداری از سیستم Access Control  بندر شهید رجایی (فاز درب کامیون رو )، بهره برداری از دیوار ساحلی و سایبان گردشگری جزیره هرمز از دیگر پروژه هایی است که به مناسبت چهل یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان هرمزگان مورد بهره برداری قرار می گیرد.

۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲
تعداد بازدید : ۱۶۸
کد خبر : ۴۹,۳۷۰

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید