جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸
 
حضور گسترده جامعه دریایی و بندری استان هرمزگان در راهپیمایی22 بهمن ماه
مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان با صدور پیامی از تشکلهای مختلف جامعه دریایی و بندری استان جهت حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ماه دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، در متن این پیام آمده است :22 بهمن ماه، نقطه عطف و آغاز ظهور جلوه الهی در ضمیر پاک انسان ها و روز نمود حماسه شهیدان بی‏شمار و خون‏های پرجوش است.

استقلال از نخستین شعارهای رهروان راه حق و آزادی و مسلمانان آزاده میهن‏ مان بود. حماسه آفرینانی که نیک می دانستند، بدون استقلال، «آزادی» مفهومی ندارد و بدون این دو، «جمهوری اسلامی» بر بنیادی محکم و استوار بنا نخواهد شد.

در ادامه این پیام آمده است، 41 سال پیش، آخرین بقایای نظام شاهنشاهی فرو ریخت و استقلال و آزادی، به عنوان ره آورد گران بهای این حرکت پرشور و معنوی مردم، به ظهور رسید تا جهان تجلی اراده و ایمان ملت شریف ایران را در قامت انقلابی بزرگ، مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورایی به نظاره بنشیند.

 جامعه دریایی و بندری استان هرمزگان در آستانه چهلمین روز شهادت "سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی"بزرگ مردی که بحق پرورش یافته مکتب خمینی کبیر (ره) بود و با شهادتش باری دیگر به جهان اعلام کرد که خون ماندگارترین سند ایمان و وفاداری با آمیزه های یک مکتب است، همگام با دیگر آحاد ملت بزرگ ایران در 22 بهمن ماه امسال با آرمانهای والای معمارکبیر انقلاب و شهدای عظیم الشان تجدید میثاق خواهندکرد و گوش به فرمان رهبر و مقتدای خود، همصدا با دیگر ملت آزادی خواه جهان انزجار خود را از آمریکا و رژیم صهیونیستی  و طرح شکست خورده آنها موسوم به معامله قرن که طرحی احمقانه و خبیثانه است اعلام می نمایند.

۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۴۳
تعداد بازدید : ۷۶
کد خبر : ۴۹,۴۱۵

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید