سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
 
جابجایی بیش از 2300 نفر مسافر از شارجه به بندرعباس/اقدامات  کنترلی و پیشگیرانه قبل از پهلو گیری کشتی
مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر گفت: براساس برنامه ریزی صورت گرفته با انجام 6 سفر دریایی بیش از ۲۳۰۰ نفر مسافر از مبدا شارجه به بندرعباس منتقل و تمامی اقدامات کنترلی و مراقبتی برای جلوگیری از انتشار ویروس کووید 19در لنگرگاه بندرعباس به انجام رسید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان، "حمیدرضا محمد حسینی"با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته و تمهیدات اندیشیده شده جهت بازگشت هموطنان از امارات به کشورمان اظهارداشت : طی تعاملات صورت گرفته بین سازمان بنادر و دستگاه های اجرایی استان با نمایندگان کشور امارت و همچنین هماهنگی با خطوط کشتیرانی طی 10 روز  با انجام ۶ سرویس  سفر دریایی بیش از ۲۳۰۰ نفر از هموطنانمان از شارجه به بندر شهید باهنر در بندرعباس منتقل شدند .

محمد حسینی  اظهارداشت :  با توجه به دستورالعمل های ابلاغی از سوی ستاد استانی مبارزه با شیوع ویروس کووید 19 مبنی بر رعایت نکات بهداشتی و انجام الزامات کنترلی تمامی اقدامات براساس پرتکل های مصوب و با نظارت  دانشگاه علوم پزشکی استان در لنگرگاه بندر عباس به انجام رسید.

مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر با تاکید بر تداوم انجام سفرهای دریایی تا انتقال کامل هموطنان به کشور تصریح کرد: خوشبختانه با انجام تست تب سنجی و غربال گری در این 6 سفر دریایی تاکنون  در هیچ  یک از مسافران علائمی مبنی بر آلودگی به ویروس کرونا گزارش نشده و انجام سفرها در این مسیر تا زمان وجود متقاضی استمرار خواهد داشت .

به گفته حسینی انجام  این 6 سرویس  سفر دریایی و جابجایی بیش از ۲۳۰۰ نفر مسافری طی 10 روز توسط دو خط کشتیرانی فعال در بندر شهید باهنرصورت گرفته  که این خطوط با ارائه ۴ سرویس سفر  در هفته توان جابجایی بیش از ۱۲۰۰مسافر را در هر مسیر متردد بین بندرعباس - شارجه و بالعکس را دارا هستند.

۲۰ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۵۵
تعداد بازدید : ۱۲۳
کد خبر : ۴۹,۶۷۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید