چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
 
پیام تبریک مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان به مناسبت روز جمهوری اسلامی
مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان با صدور پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن دوازدهم فروردین روز جمهوری اسلامی اظهارداشت: نظریه حکومت اسلامی در عصری که نظریه های گوناگون و ایسم های مختلف قدرت نمایی می کرد، دنیای اسلام را زنده و پویا نمود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، در متن پیام صادره ازسوی "اله مراد عفیفی پور" چنین آمده است :

دوازدهم فروردین 57 روز مبارک و مقدسی است در تاریخ انقلاب، که ملتی به وسعت ایران با فریادهایی همسو و پر طنین جمهوری اسلامی را آری گفته و تولد نظامی را شاهد بودند که نور اسلام را دگر باره، نه فقط در ایران، بلکه در سراسر جهان متجلی ساخت .

آنچه مسلم است  ملتهای  پیشرو و موفق در جهان در همه اعصار و دورانها، ملتهایی هستند که در لحظه های حساس تاریخی، تصمیمی مقتدرانه و شجاعانه گرفته، سختیها را تحمل کرده و به قله عزت و استقلال رسیده اند. جهان این همسویی و هم افزایی را بارها و بارها در حماسه سازی ملت بزرگ ایران شاهد بوده است .

دربخش دیگری از این پیام آمده است نظریه حکومت اسلامی در عصری که نظریه های گوناگون و ایسم های مختلف قدرت نمایی می کرد، دنیای اسلام را زنده و پویا نموده و مهر تایید مردم سالاری دینی را برصفحه تاریخ حک کرد.

مدعیان دموکراسی در جهان که قصد وارونه جلوه دادن افتخارات جمهوری اسلامی و عبور از روزهای تاریخ ساز ایران را دارند اگر می توانند روزی همچون دوازده فروردین و نظایر آن را در کشور خود برگزار نمایند.

اینجانب فرارسیدن دوازدهم فروردین ماه، شاد روز ابطال تلاش خناسان ووسوسه گران ، روز بلوغ فکری و سیاسی ملت بزرگ ایران در سایه اسلام را صمیمانه تبریک عرض نموده و از خداوند متعال می خواهم ما را در راه تحقق آرمانهای امام راحل و پشتبانی از ولایت فقیه و دستورات جهانشمول قران کریم که هدف اصلی  وغایی این روزبزرگ (روز جمهوری اسلامی) است ثابت قدم بدارد. انشالله

۱۲ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰
تعداد بازدید : ۳۸۷
کد خبر : ۴۹,۸۵۶

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید