چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
 
ارتقاء فناوری های ارتباطی برای تسهیل مراجعان غیر حضوری در بندر شهید باهنر
مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر گفت: مرحله سوم غربالگری با راه اندازی 5 ایستگاه در نقاط مختلف بندر شهید باهنر و ۳ ایستگاه در بنادر تابعه( شهید حقانی، هرمز و جاسک) آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، حمید رضا محمد حسینی با بیان اینکه براساس دستورالعمل های ابلاغی در اجرای سومین مرحله غربالگری که از 16 فروردین در هشت ایستگاه سلامت درحال اجراست علاوه بر همکاران سازمانی، کلیه کارکنان ادارات مستقر در بنادر، پیمانکاران، کارگران خنکار و خدمه شناورها در فرآیندسلامت سنجی قرار می گیرند، افزود:  اتصال بندر شهید حقانی به سامانه کیا منطقه آزاد قشم با هدف احراز برخط ضرورت سفر و ممانعت جدی از سفر های غیر ضرور به جزیره قشم، انجام تمامی مراحل تهیه بلیت به شکل هوشمند و بدون رد و بدل شدن اسکناس در بندر شهید حقانی و هرمز همچنین توزیع ماسک بین تمام کارکنان بنادر مسافری، خدمه شناورها، کارگران خدمات حمل بار و ... با استفاده از ظرفیت NGO ها و تعاونی ها از جمله اقدامات مهم درحال انجام در بنادر مسافری استان است .
وی گفت: افزون براین انجام فعالیت های پیشگیرانه نظیر تب سنجی، تامین و توزیع اقلام بهداشتی بین کارکنان و گند زدایی بنادر، پایانه ها، شناورها، ساختمان های اداری، شهرک مسکونی و... بر اساس، برنامه زمانبندی  و به شکل مداوم را از دیگر  برنامه های  صورت گرفته برشمرد .
محمد حسینی ارتقای فناوری ارتباطی به منظور ایجاد بستر مناسب جهت اجرای طرح فاصله گذاری  فیزیکی و  بهره مندی ارباب رجوع از خدمات بندر به شکل  اینترنتی، اظهار داشت: مطابق با دستورالعمل های ابلاغی از سوی وزارت بهداشت و هماهنگی با سازمان بنادر با تقویت و ارتقاء فناوری های ارتباطی همواره سعی داشته ایم  از هرگونه خروج  و مراجعه  غیر ضروری به بنادر اجتناب صورت پذیرد.

۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ۰۲:۵۰
تعداد بازدید : ۱,۲۳۲
کد خبر : ۴۹,۸۹۸

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید