چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
 
پیام تبریک مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان  به مناسبت روز معلم
مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان ضمن گرامیداشت سالروز شهادت استاد مطهری و روز معلم گفت: تجلیل از معلم، سپاس از انسانی است که غایت آفرینش را تامین می‏کند.

در متن پیام" اله مراد عفیفی پور" چنین آمده است :

روز معلم یاد کردن بزرگمردان و زنانی است که دفترهای خاطراتمان از عطر  یادشان آکنده است این روز،  فرصتی است مغتنم، برای تکریم و بزرگداشت مقام عزیزانی که الف قدّ خود را  در راه تعلیم خوبی‏ها خمیده نمودند.

سالروز شهادت معلمی بزرگ و فرزانه، استاد اخلاق شهید مطهری مجالی برای پاسداشت  انسان هایی است که غایت آفرینش را تامین می‏کند.

 هر جا کامی شیرین و سایه مهری گسترده است حضور معلم را پیدا یا پنهان، می‏توان یافت، پر واضح است جامعه‏ای که همواره حرمت معلم را پاس دارد، آهنگ رشد و تعالی آن شتاب خواهد یافت و سلامت علمی و معنوی آن تضمین می‏شود، کشور و جامعه‏ای که قدردان معلمان خود نباشد به جهل و نادانی رضایت داده است. برای ما مایه مباهات است که عمری با آفتاب زیستیم  و امروز از طلوع  وجود آفتاب بگوییم.

فرارسیدن سالروز شهادت استاد علم و اخلاق شهید مرتضی مطهری را گرامی داشته و به پیشگاه همه معلمان پاک نهاد و نیکو سرشت سرزمینم و همه متعلمان این کره خاکی راهبران دل برقله های راز آلود کمال ، ادای احترام می نماییم .

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۲۴
تعداد بازدید : ۵۰۱
کد خبر : ۵۰,۱۳۱

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید