چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
 
قدردانی ازمشارکت گسترده جامعه دریای و بندر هرمزگان در پویش مدار مهربانی
دکتر ایمان زارعی مدیر کل انتقال خون استان با ارسال لوح سپاسی از مشارکت گسترده و حضور فعال جامعه دریایی و بندر ی هرمزگان در پویش مدار مهربانی قدردانی کرد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، در متن این لوح سپاس خطاب به "اله مراد عفیفی پور" مدیر کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان آمده است :

تامین خون و فرآورده های خونی یکی از دغدغه های هزاران بیمار نیازمند به این ماده حیاتی است که با آغاز شیوع ویروس کرونا تحت تاثیر قرار گرفت .

انتقال خون بر خود می بالد که در هر شرایطی انسان های ناجی از جنس مهربانی و ایثار همراه و یاور روزهای سخت و پردغدغه هستند که چتر حمایت و همراهی خود را گسترده و پا به عرصه نوعدوستی و همدلی می گذارند .

در ادامه این لوح تقدیر آمده است از شما که در روزهای سخت کرونایی همراهی ارزشمندی را برای تامین خون و فرآورده های خونی داشته اید و موفق شدید با همت والای خود، امید را در دل نیازمندان زنده نگه دارید تا حیاتی دوباره از این بخشش بگیرند، نهایت تقدیر و تشکر نموده و مسلماً رویداد ماندگار و ترنم زیبایی همدلی برای نجات جان همنوعان در روزهای پر تلاطم مبارزه با کرونا مرهون نیک اندیشی، همراهی و همکاری شما انسان های وارسته است که در اذهان جاودانه خواهد ماند.   

شایان ذکر است براساس برنامه تدوین شده در سال چهار مرحله تیم سیار خونگیری در بخش های مختلف اداره کل بنادر و دریانوردی استان حضور یافته  و به شکل مستمر اقدام به تامین خون مورد نیاز بیماران می نمایند.

با توجه به شیوع ویروس کرونا کارکنان این  اداره کل به محض اطلاع از کاهش ذخایر خونی با پیوستن و مشارکت در پویش مدار مهربانی تامین بخشی از خون  بیماران را تکلیف انسانی و مشی اخلاقی خود دانسته و زودتر از برنامه زمانبندی شده در این کار خدا پسندانه شرکت نمودند .

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۰:۵۴
تعداد بازدید : ۳۷۳
کد خبر : ۵۰,۱۴۷

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید