دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
 
اعمال محدودیت تردد سفر دریایی به جزایر استان هرمزگان
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: با توجه به تصمیمات اتخاذ شده در ستاد مدیریت مبارزه با کووید -19 استان هرمزگان، تردد دریایی در روزهای پایانی هفته به شکل محدود و از ساعت 8 صبح تا 18 بعدازظهر انجام می پذیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، "اله مراد عفیفی پور"پیرامون  محدودیت های اعمال شده در تردد به جزایر استان اعلام کرد: از امروز  چهارشنبه مورخ 28 خرداد تا روز جمعه 30 خرداد کلیه سفرها به جزیره قشم، هرمز، لارک و بلعکس با محدویت انجام می پذیرد.

وی افزود: با توجه به تدابیر اتخاذ شده در ستاد مبارزه با کرونای استان کلیه خدمات در بنادر مسافری و حمل خودرو به شکل محدود و از ساعت 8 صبح تا 18 بعدازظهر ارایه می شود.

عفیفی پور با بیان اینکه تداوم این محدودیتها بعد از روز جمعه منوط به تصمیمات ستاد مبارزه با  کرونا استان است اظهارداشت: این محدودیتها علاوه بر بنادر مسافری شامل بنادر حمل خودرو ( پهل لافت ) نیز می باشد.

مدیر کل بنادر و دریانوردی با تاکید بر لزوم رعایت اقدامات بهداشتی و مراقبتی در بنادر، شناورها  و همچنین در طول سفر دریایی  اظهارداشت: محدودیت تردد اعمال شده به منظور حفظ سلامت هموطنان و انجام اقدامات کنترلی  و مراقبتی در بنادر و شناورها صورت گرفته و انتظار می رود همگان با مدیریت زمان سفر و پرهیز از مراجعه به بنادر و شناورهای غیر مجازی که فاقد ابتدایی ترین ملزومات ایمنی و بهداشتی می باشند سلامت خود را دستاویز خواست سود جویانه افراد طماع و فرصت طلب نکنند.

۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۵۲
تعداد بازدید : ۷۲۹
کد خبر : ۵۰,۵۶۹

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید