دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
 
پروژه مرکز کنترل برق و دیسپاچینک بندرشهید رجایی  دهه فجر امسال به بهربرداری می رسد/ این پروژه بر اساس برنامه زمانبندی با 70درصد پیشرفت درحال انجام است /رعایت  الزامات زیست محیطی و پدافندی درفرایند اجر
مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: پروژه مرکز برق سیستم دیسپاچینک بندر شهید رجایی با 70 درصد پیشرفت فیزیکی براساس برنامه زمانبندی دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان، یکی از پروژه هایی که به منظور نوسازی بخشهای فرسوده برق خرداد ماه سال گذشته آغاز شد، مرکز کنترل و دیسپاچینک بندر شهید رجایی بوده که این پروژه بدست متخصصان داخلی و بر اساس برنامه زمانبندی درحال انجام است .

"علیرضا محمدی کرجی ران" مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان در تشریح اجرای این پروژه اظهارداشت: با توجه به اجرای طرح های جدید توسعه ای و بهره گیری بندر از دستگاهای روزآمد با هدف ارتقاء سطح فعالیت و تسهیل و تسریع در نرم های تخلیه و بارگیری، تقویت و نوسازی بخش فرسوده و مرکز کنترل برق و دیسپاچینک به منظور بهره برداری بهینه و ایمن از شبکه برق مجتمع بندری شهیدرجایی به عنوان یک ضرورت در دستور کار قرار گرفت .

وی افزود: آغاز عملیات اجرایی این پروژ با رعایت تمام مسائل زیست محیطی و پدافندی که در طرح دیده شده بود هم راستا با سند طرح جامع بندر خردادماه سال گذشته آغاز شد .

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی با بیان اینکه پروژه مذکور در پنج بخش درحال اجراست تصریح کرد: نوسازی 138 دستگاه تابلو 20کیلو ولت، تعمیرات اساسی پست کوژلکس، ایجاد سیستم تهویه در تمامی پستها برق، نوسازی سیستم تغذیه کمکی تابلو برق، راه اندازی مرکز کنترل و دیسپاچینک، مهمترین بخش هایی است که بدست متخصصان داخلی بطور همزمان درحال انجام است .

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: این پروژه براساس برنامه زمانبندی شده با 70 درصد پیشرفت فیزیکی و اعتبار 52میلیاردتومان دهه مبارک فجر امسال مورد بهره برداری قرار می گیرد .

به گفته محمدی کرجی ران عملیات تعمیرات اساسی شبکه برق رسانی به مکنده های غلات و شهرک مسکونی شهید رجایی نیز از دیگر پروژه های حوزه برق بندرشهید رجایی است که در ترمینال غلات مجتمع بندری عملیات اجرایی آن آغاز شده است.

۲۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۱
تعداد بازدید : ۱۱۸
کد خبر : ۵۰,۹۲۹

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید