شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
 
حرکت اولین شناورمسافری از قشم- بندرعباس  یک ساعت زودتر از روزهای عادی
مدیر اداره بنادر و دریانوردی قشم گفت: باتوجه به برگزاری آزمون کارشناسی ارشد به شکل متمرکز در بندرعباس و به منظور رفاه حال داوطلبان که از این جزیره در آزمون شرکت می نمایند در وزهای 16، 17و 18 مردادماه اولین شناور مسافری یک ساعت زودتر از روزهای عادی (6 صبح ) به بندرعباس عزیمت می نماید .

 به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، "علی اشتری" با اشاره به برگزاری آزمون کارشناسی ارشد که همه ساله به شکل متمرکز در بندرعباس برگزار می شود اظهارداشت: براساس برنامه ریزی صورت گرفته و به منظور رفاه حال داوطلبان قشم وند شرکت کننده در این آزمون طی روزهای پنج شنبه 16، جمعه 17  و شنبه  18 مرداد ماه پایانه مسافری دریایی شهید ذاکری  قشم  زودتر از روزهای عادی کارخود را آغاز می کند .

مدیر اداره بنادر ودریانوردی قشم اظهار داشت: براساس برنامه ریزی صورت گرفته پایانه مسافری شهید ذاکری قشم طی روزهای یاد شده از ساعت 5:30  پذیرای  مراجعین است  و اولین شناور مسافری نیز راس ساعت 6 صبح به سمت بندرعباس حرکت می نماید .

اشتری با تاکید بر این موضوع که در صورت حضور تنها یک داوطلب شرکت کننده در آزمون، شناور راس ساعت اعلام شده حرکت خواهد کرد گفت: ارائه خدمات مطلوب وظیفه حاکمیتی و ایجاد بستر مناسب جهت آرامش روحی شرکت کنندگان را مشی اخلاقی و مسئولیت اجتماعی خود دانسته و از هیچ کوششی در جهت ارائه خدمات مناسب  جهت حضور  به موقع داوطلبان و شرکت در جلسه آزمون دریغ نخواهیم کرد.

شایان ذکر است؛ فاصله دریایی بین بندر شهید ذاکری قشم تا بندر شهید حقانی بندرعباس 12.3 مایل دریایی برابر با 23 کیلومتر است که شناورهای تندر متردد در این  کریدور دریایی بین 45 تا یک ساعت این مسیر را طی می نمایند.

۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵
تعداد بازدید : ۱۹۲
کد خبر : ۵۱,۱۰۱

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید