شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
 
پیام تبریک مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان به مناسبت روز خبرنگار
علیرضا محمدی کرجی ران با صدور پیامی فرارسیدن سالگرد شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی را گرامی داشته و روزخبرنگار را به همه تلاشگران عرصه علم و مجاهدان عرصه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی تبریک گفت .

در متن پیام مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان آمده است :

در دنیای امروزه اخبار و ارتباطات به قدری حائز اهمیت است که گاهی عدم اعتنا به این مقوله مهم و یا بهره‏ برداری نادرست و ناقص از آن می‏تواند بر سرنوشت ملّت ها تأثیر گذارده و آن را به بیراهه کشاند اخبار و رویدادها، عامل تعیین کننده‏ای در نگرشها، بینشها و موضع‏گیری‏ها به شمار می آید. بنابر این اصحاب رسانه بعنوان عضوی از نظام ارتباطاتی سهم مهمّی در چگونگی اتخاذ تدابیر و موضع‏گیری‏های کلان داشته و این مهم رسالت خطیر و جایگاه مهم خبرنگاران، این تلاشگران عرصه علم و مجاهدان صحنه عمل را به همگان  یاد آوری می نماید.

در سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی با نثار فاتحه یاد و خاطره آن شهید والا مقام را گرامی داشته و روز خبرنگار را به محضر همه مشعل داران فروزان عرصه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی صمیمانه تبریک عرض می نمایم.

آروزمندیم روح پاک آن شهید والا مقام سیراب، از جذبه های ربانی و راهش همواره پر رهرو و به امید روزی که همه ما بهترین خبر را درجمعه موعود؛ به همه خبرگزاری های عالم مخابره نماییم .

علی رضا محمدی کرجی ران

۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۱۸:۵۵
تعداد بازدید : ۲۳۳
کد خبر : ۵۱,۱۱۱

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید