شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
 
توسعه بنادر کوچک ملوانی،گردشگری و صادرات غیر نفتی مولفه های برتری این دستگاه اجرایی
اداره کل بنادر و دریانوردی در ارزیابی عملکرد سالیانه دستگاه های اجرایی هرمزگان که در قالب بیست و سومین جشنواره استانی شهید رجایی برگزار گردید موفق به اخذ رتبه برتر در شاخص های اقدامات برجسته و خاص شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر ودریانوردی هرمزگان، در جریان برگزاری جشنواره شهید رجایی که ‌به منظور گرامیداشت هفته دولت و با هدف تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت و ارتقای فرهنگ تلاش و تعهد عصر روز گذشته 15 شهریور ماه در سالن شرکت ملی گاز بندرعباس برگزارشد، اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به عنوان دستگاه برتر معرفی و با کسب بالاترین مجموع امتیاز در شاخص های اقدامات برجسته و خاص، جایگاه برتر را در بین بیش از یکصد دستگاه کسب نمود.

طی مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه بندرعباس، استاندار، رییس کل دادگستری و جمعی از مقامات ارشد استان، از "علی رضا محمدی کرجی ران " مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان با اهداء لوح و تندیسی ویژه، تجلیل و تقدیر بعمل آمد.

براساس این گزارش اداره کل بنادر و دریا نوردی هرمزگان با کسب بیشترین امتیاز عنوان دستگاه برتر در زمینه اجرای اقدامات برجسته و خاص (توسعه بنادر کوچک ملوانی وگردشگری و صادرات غیر نفتی) را به خود اختصاص داد .

در بخشی از متن لوح اهدایی به مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان که منقش به امضای "فریدون همتی" استاندار و رییس ستاد برگزاری بیست و سومین جشنواره استانی شهید رجایی است چنین آمده است: "ازاقدامات اثر گزار شما و سایر همکاران در گسترش کمی و کیفی خدمات دریایی، توسعه زیر ساخت های صادراتی غیر نفتی و گردشگری دریایی قدردانی می نمایم .

لازم به ذکر است؛ اداره کل بنادر و دریانوردی استان در ارزیابی عملکرد سال گذشته  نیز در بین ادارات و دستگاه های اجرایی استان هرمزگان در شاخص های عمومی و اختصاصی رتبه برتر را به خود اختصاص داده بود.

۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۰
تعداد بازدید : ۱۴۲
کد خبر : ۵۱,۴۲۹

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید