پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
 
اعمال محدودیت تردد به جزایر استان هرمزگان / هموطنان از سفر دریایی با شناورها غیر مجاز اجتناب کنند
مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان ازاعمال محدودیت تردد سفر به جزایر استان تا جمعه 16 آبان ماه خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریا نوردی استان هرمزگان، "علی رضا محمدی کرجی ران "ضمن  اعلام این خبر اظهارداشت: در پی تصمیمات و حسب دستور العمل ابلاغی از سوی استانداری هرمزگان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از امروز 12 آبانماه تا روز جمعه  به مدت پنج روز محدودیت تردد سفر به جزایر استان اعمال می شود.

وی تاکید کرد: خدمات فقط به شهروندانی که بنا به ضرورت می بایست در این مسیرها تردد نمایند ارائه و از ارائه خدمت  به مسافران و گردشگران معذوریم .

مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان خاطرنشان کرد:  این محدودیتها در بنادر پل و لافت نیز انجام و هیچگونه خدمات دریایی و بندری به گردشگران و کلیه افرادی که قصد عزیمت به جزیره قشم را دارند ارائه نمی شود.

وی افزود: تردد خودروهای حامل مواد غذایی، سوخت رسان و کشنده هایی که مایحتاج جزیره را تامین می کنند  تا ساعت 18 در بنادر پل و لافت انجام می شود.

این مقام مسئول اعمال محدودیت را به منظور حفظ سلامت و جلوگیری از شیوع  و ابتلا هموطنان به ویروس کووید- 19عنوان کرد و گفت: متاسفانه ممنوعیت و محدودیت تردد در بنادر مجاز فرصت را برای افراد طماعی که بهداشت و سلامت مردم را دستخوش خواسته سود جویانه خود قرار می دهند فراهم می آورد.

وی از هموطنان خواست به هیچ عنوان از شناورهای غیر مجاز که نه تنها نکات بهداشتی و ایمنی را رعایت نکرده؛ بلکه در زمان بروز حوادث احتمالی هیچگونه ارتباط مخابراتی با مراکز جستجو و نجات دریایی ندارند استفاده ننموده و ضمن تبعیت از تصمیمات متخذه در ستاد ملی مبارزه با کرونا کشور و استان، فرصت را از افراد خاطی و منفعت طلب سلب نمایند.    

 

۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۱۵:۱۱
تعداد بازدید : ۱۲۲
کد خبر : ۵۲,۱۴۳

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید