پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
 
طراحی و نصب نردبان RL200 در اسکله های بندر شهید باهنر\ بومی سازی کلیه قطعات با بهره گیری از تکنولوژی داخلی
مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر از طراحی و نصب نردبان RL200 با بهره گیری از تکنولوژی داخلی در اسکله های این بندر خبرداد .

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی بنادر و دریانوردی هرمزگان،  "حمید رضا محمد حسینی تختی" با اعلام این خبر اظهار داشت: این نوع از نردبان ها  در راستای  تکمیل پروژه اصلاح اسکله های ۵ و ۶ بندر شهید باهنر، بصورت کاملا ایرانیزه و برای اولین بار درسطح  بنادر کشور صورت پذیرفته است.

مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر با بیان اینکه نردبان های طرح RL200 در نظر گرفته شده در این پروژه دارای یک قسمت ثابت سه پله ای بر روی پیشانی عرشه همراه با قسمت انعطاف پذیر 15 پله ای است اظهارداشت: این نردبان بصورت آویزان به قسمت ثابت، منظم و قسمتی از آن درون آب قرار میگیرد.

وی افزود:  نردبانهای مذکور  به تعداد ۳۰ عدد در کل طول اسکله های ۲ تا ۶ بندر شهید باهنر به فواصل ۳۰ متری از یکدیگر جانمایی شده است .

به گفته محمد حسینی تختی تا پیش از این ساخت نردبان های Rl200 توسط شرکت های خارجی ساخته می شد که در انجام پروژه اصلاحی بندر شهید باهنر، با اعتماد به توان و دانش متخصصان داخلی و استفاده از تکنولوژی بومی این نردبانها شبیه سازی و جایگزین نمونه خارجی با همان کیفیت شد ه است.

۲۵ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۱۰
تعداد بازدید : ۱۳۳
کد خبر : ۵۲,۲۴۱

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید