پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
 
تعمیرات اساسی یدک کش چند منظوره عاشورا و الحاق به چرخه خدمات ناوگان دریایی
یدک کش چند منظوره عاشورا پس از انجام تعمیرات اساسی و زیر آبی در سرسره تعمیراتی اداره تعمییر و نگهداری تجهیزات دریایی بندرشهید رجایی به چرخه خدمات ناوگان دریایی استان هرمزگان ملحق شد .

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی بنادر ودریا نوردی هرمزگان ، "محمد رضا پور رجبی" با بیان اینکه ارتقاء خدمات و افزایش درصد آماده به کاری شناورهای خدماتی در بنادر کشور می تواند کمک شایانی به تسریع در روند پهلو دهی و جدا سازی کشتی های متردد نماید اظهارداشت: این امکان در اداره تعمیر و نگهداری تجهیزات دریایی بندر شهید رجایی فراهم شده تا بتوان شناورهایی که نیازمند تعمیرات اساسی و زیر آبی هستند را در کمترین زمان ممکن رفع عیب نموده و به چرخه فعالیت بازگرداند.

معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی با اشاره به تعمیرات اساسی و زیر آبی یدکش عاشورا اظهارداشت: این یدکش که 55 روز قبل جهت خزه تراشی،گریت بلاست و زنگ زدایی ضخامت سنجی، بازدید سیستم رانش و ... در سرسره تعمیراتی بندر شهید رجایی قرارگرفته بود روز گذشته (26آبان ) به آب اندازی و وارده چرخه خدمات ناوگان دریایی استان شد .

وی افزود: تمامی  مراحل تعمیرات این شناور در همه سطوح به شکل بومی و بدست متخصصان داخلی به انجام رسید.

شایان ذکراست؛ یدکش عاشورا علاوه بر کاربری در امر راهبری، پهلودهی و جداسازی کشتی ها در بنادر استان هرمزگان قادر به مشارکت در عملیات های اطفای حریق در دریا (آتشخوار) نیز می باشد.

۲۷ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۶
تعداد بازدید : ۸۷
کد خبر : ۵۲,۲۵۲

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید