یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
 
پیام مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان  بمناسبت اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی /دعوت از جامعه دریایی و بندری استان جهت شرکت درمراسم بزرگداشت سردار دلها
مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان طی پیامی فرار رسیدن اولین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشته و از همه اقشار مختلف مردم بویژه جامعه دریایی و بندری هرمزگان جهت شرکت در مراسم گرامی داشت آن شهید والامقام دعوت کرد .

درمتن پیام علی رضا محمدی کرجی ران آمده است :

فَاستَبشِروا بِبَیعِکُمُ الَّذی بایَعتُم بِهِ وَذلِکَ هُوَ الفَوزُ العَظیمُ، و این معامله بزرگ با خداوند گوارای وجودت باد.

امروز ایران اسلامی سربلندتر از همیشه به خود می‌بالد که شیرمردان عاشورایی را در سینه جای داده بزرگمردانی چون سردار سلیمانی و همرزمانش که بحق نماد مجاهد صادق بودند.

اینک راه سردار سلیمانی مشی و هدف تک‌تک فرزندان ایران شده است هدفی برپایه ی  تقویت وحدت ملی حول محورولایت فقیه، مقاومت و فداکاری، آری هدفی الهی که شهید سلیمانی برای آن غیرتمندانه زندگی کردند و برای آن عزتمندانه آسمانی شد.

دربخش دیگری از این پیام آمده است :

سیزدهم دی ماه  از نام شهید سلیمانی تبرک یافته است روزی که موجب بیداری بیشتر فطرت انسان‌ها در جهان شده است.

اینجانب ضمن گرامیداشت اولین سالگرد شهادت آن مرد میدان نبرد و ادای احترام به پیشگاه همه شهدای مدافع حرم و حریم از همه اقشار مختلف مردم بویژه جامعه بزرگ دریایی و بندری استان هرمزگان دعوت می نمایم تا در مراسم گرامیداشت اولین سالگرد شهادت سردار دلها و همرزمانشان که در روز یکشنبه 14دیماه  در محل مسجد پیامبر عظم (ص) واقع در مجتمع بندری شهید رجایی برگزار می شود شرکت نموده و با آرمانهای آن شهید والامقام تجدید میثاق نمایند .

۱۳ دی ۱۳۹۹ ۰۸:۲۵
تعداد بازدید : ۵۲۱
کد خبر : ۵۲,۷۴۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید