یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
 
شهادت سردار سلیمانی موجب استحکام جبهه مقاومت شد /دشمنان حضور سلیمانی را پایان خود می دانستند
فرمانده قرارگاه مدینه منوره در مراسم اولین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی گفت: ایثارگریها و مجاهدت های حاج قاسم پس از دفاع مقدس بی نظیر و تکرار نشدنی است چرا که بدون این که به او امر شود به کشور خدمت می کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، اولین سالگرد شهادت سردار دلها با حضور جمعی از همر زمان آن شهید والامقام و مشارکت گسترده جامعه دریایی و بندر استان هرمزگان امروز یکشنبه 14 دی ماه در محل مسجد پیامبر اعظم (ص)  واقع در بندر شهید رجایی بر گزار شد.

در این مراسم "سردار سرتیپ پاسدار محمد مارانی" فرمانده قرارگاه مدینه منوره که از همرزمان شهید سلیمانی بود و در سالهای گذشته بعنوان جانشین آن شهید والا مقام در لشکر41 ثارالله خدمت می نمودند اظهار کرد: شهادت حاج قاسم بار دیگر روح استکبار ستیزی را در دل همه آزادگان جهان نهادینه کرد و موجب استحکام جبهه مقاومت شد.

وی افزود: آن شهید جبهه اسلام را در سوریه، لبنان  و عراق رهبری کرد و برای دفاع از این خاک در مقابل دشمن ایستاد تا جایی که همه دشمنان با واهمه، حضور ایشان را پایان خود می دانستند.

سردار مارانی با اشاره به اخلاص و شجاعت شهید سلیمانی اظهار داشت:  سردار سلیمانی نماد مجاهد صادق بود و خون او چکیده ای از خون تمام آزاد مردانی است که در سراسر عالم برای آزادگی جا نفشانی می کنند.

فرمانده قرارگاه مدینه منوره سپاه با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی در صحنه های نبرد، عرصه های سیاسی، حوزه اقتصادی، فرهنگی، نظامی و دفاعی مرد میدان عمل بود افزود: شجاعت، تدبیر و ولایتمداری حاج قاسم ناجی نظام و انقلاب و جهان اسلام است.

سردارمارانی گفت: فعالیت ها و مجاهدت های حاج قاسم پس از هشت سال دفاع مقدس تکرار نشدنی  و بی نظیر بود چرا که بدون این که به او امر شود به کشور خدمت می کرد.

فرمانده قرارگاه مدینه منور با بیان اینکه سردار سلیمانی پاداش مجاهدتها و شب زنده داری های خود را با شهادت گرفت اظهارداشت: ادای دین به حاج قاسم ادامه دادن مکتب اوست و امروز بر ماست تا با تبیین برکات خون آن شهید  راه و مکتب حاج قاسم را ره توشه قراردهیم .

در ادامه این مراسم حضرت حجت السلام و المسلمین عطاا... میرزاده استاد حوزه و دانشگاه نیز به بیان ویژگی های شخصیتی، مجاهدات و رشادتهای  سردار سلیمانی پرداختد.

 شایان ذکر است؛ اولین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی به همت پایگاه مقاومت بسیج و امور ایثارگران اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان و با مشارکت شرکتهای مستقر در بندر شهید رجایی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و مراقبتی خارج از شبستان  مسجد پیامبر اعظم (ص ) و درم حیط باز برگزار شد.

۱۴ دی ۱۳۹۹ ۱۵:۰۸
تعداد بازدید : ۵۱۳
کد خبر : ۵۲,۷۵۹

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید