یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
 
بازدید مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی از بنادر غرب هرمزگان
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی طی سفر یکروزه به استان هرمزگان از بنادر غرب این استان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریا نوردی هرمزگان، "محمد راستاد" معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی و اعضای هیات عامل این سازمان که به منظور بازدید و شرکت در جلسه هم اندیشی فعالان اقتصادی  روز شنبه 20 دی ماه به بنادر غرب  هرمزگان سفر کرده بودند در نخستین برنامه کاری خود با حضور در اداره بنادر و دریانوردی شهرستان بندر لنگه از ظرفیتهای ایجاد شده در این بندر بازدید کردند .

"قاسم عسکری نسب" مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه در این بازدید ضمن تشریح فعالیت های صورت گرفته اظهار داشت:علیرغم تحریم های تحمیلی و وجود ویروس کووید- 19 با استفاده از تمام توان در راستای رونق بیشتر اقتصادی و اجتماعی این منطقه و بهبود معیشت و زندگی ساحل نشینان مردم غرب استان راهبردها و برنامه های در دستور قرارگرفته که عبور از میزان 3 میلیون و 600 هزار تن تخلیه و بارگیری کالای نفتی و غیرنفتی از جمله این دستاورده است .

وی افزود: از این میزان، یک میلیون و 813 هزار تن کالاهای غیرنفتی که رشد 21 درصدی در همسنجی با 9 ماهه سال قبل را نشان می دهد و مابقی به فرآوردهای نفتی اختصاص دارد .

عسکری نسب با اشاره به پهلو دهی بیش از 14 هزار شناور در بنادر غرب استان اظهار داشت : جهش 15 درصدی کابو تاژ(کران بری ) فرآوردهای غیر نفتی و همچنین ترانزیت بیش از 64 هزار دستگاه خودرو از دیگر اقدامات مهمی بوده که در 9 ماهه سال جاری محقق شده است .

مدیر اداره بنادر و دریانوردی بندر لنگه میزان صادرات مواد معدنی را در این مدت450 هزار تن اعلام کرد و گفت: طی این مدت بارگیری حدود 10 هزار و670 کانتینر یخچالی  به انجام رسیده که رشد قابل توجهی را در این حوزه شاهد هستیم .

در این بازدید "احمد جباری" نماینده مردم غرب استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، " احمد شیبانی فرماندار بندرلنگه و"علی رضا محمدی کرجی ران" مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان، محمد راستاد مدیر عامل و دیگر اعضای هیات عامل سازمان بنادر ودریانوردی را همراهی می نمودند .

شرکت در جلسه هم اندیشی فعالان اقتصادی غرب استان از دیگر برنامه سفریکروزه راستاد به بنادر غرب استان بود.

۲۰ دی ۱۳۹۹ ۱۱:۵۱
تعداد بازدید : ۵۴۱
کد خبر : ۵۲,۸۳۰

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید