دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
 
معاون برنامه‌ریزی و توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی، سید سعید علایی
معاون برنامه‌ریزی و توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به پایان برنامه ششم توسعه کشور در سال ۱۴۰۰، گفت: ضروری است در تدوین برنامه هفتم توسعه، به گونه‌ای مشارکت و برنامه‌سازی کنیم تا از تمام ظرفیت‌ها برای توسعه صنعت حمل و نقل دریایی کشور استفاده شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، سید سعید سیدعلایی در همایش معاونان برنامه‌ریزی، توسعه مدیریت و منابع که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، خاطرنشان کرد: لازم است با تعیین اولویت‌ها در برنامه هفتم توسعه، برای حمایت و توسعه حمل و نقل دریایی بهره ببریم.
وی تأکید کرد: بر اساس اسناد بالادستی، سند چشم‌انداز و برنامه‌های توسعه‌ای تدوین شده، باید تمرکز داشته باشیم که چه میزان در اهداف تعیین شده، پیشرفت داشته‌ایم و رد این میان توجه به انضباط مالی و اداری ضرورت دارد؛ خوشبختانه در این راستا تلاش جدی جهت تطبیق هر چه بیشتر امور با قوانین و مقررات صورت پذیرفته است.
معاون برنامه ریزی و توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه توسعه منابع انسانی از رویکردهای جدی و راهبردی سازمان بنادر محسوب می شود، گفت: اجرای مرحله اول نظام شایستگی در بین کارکنان مستعد، یکی از معیارها و مصداق‌هایی است که نشان می‌دهد این سازمان از تمام ظرفیت‌ها برای توسعه و ارتقای شغلی نیروی انسانی بهره می برد.
وی تصریح کرد: اجرای نظام شایستگی، راهی برای تربیت نسل آینده مدیریت در سازمان بنادر محسوب می‌شود؛ بنابراین همه بنادر بایستی به گونه‌ای عمل کنند تا هیچ استعدادی مورد غفلت واقع نشود.
وی با اشاره به اجرای برنامه بازمهندسی نیروی انسانی، اظهار داشت: این رویکرد مهم با توجه به تغییر شرایط و ماموریت های سازمان بنادر و در راستای به روز رسانی ساختار نیروی انسانی صورت گرفته است.
به گفته عضو هیأت عامل سازمان بنادر و دریانوردی، تصویب، ابلاغ و اجرای ساختار جدید سازمان بنادر و دریانوردی در ادامه تغییر اقدامات این سازمان از تصدی‌گری به فعالیت‌های حاکمیتی و نظارتی است.
۴ بهمن ۱۳۹۹ ۱۵:۲۳
تعداد بازدید : ۳۸۴
کد خبر : ۵۲,۹۶۷

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید