دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
 
ساخت پیشرفته‌ترین ایستگاه رادیویی دریای عمان در بندر چابهار
معاون دریایی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: برنامه‌ریزی برای ایجاد یک ایستگاه رادیویی با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌ها در بندر چابهار شروع شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، حسین ابراهیمی با بیان اینکه برنامه ث‌ریزی برای مدل ایجاد یک ایستگاه رادیویی با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌ها و مطابق با استانداردهای جهانی در بندر چابهار شروع شده، اظهار داشت: با پایان ساخت برج کنترل ترافیک دریایی بندر چابهار؛ شروع بهره‌برداری این طرح زیرساختی کلید خواهد خورد.
وی با اشاره به نگرش توسعه‌ای به سواحل مکران، تصریح کرد: با اجرای کامل این پروژه، بندر چابهار حرفه‌ای‌ترین ساختار ایستگاه رادیویی را در دریای عمان خواهد داشت؛ این مدل منطبق با الزامات کشوری و بین‌المللی و در طراحی آن، جدیدترین تکنولوژی‌های ارتباطی دریایی دیده شده است. 
معاون دریایی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد:  با اجرای طرح پوشش رادیویی سواحل مکران؛ ارتباط دریایی آبهای ساحلی استان بطور کامل پوشش داده می‌شود و زمینه تسهیل برقراری پیام‌های اضطرار و ایمنی فراهم و زمان واکنش عملیات‌های نجات دریایی کاهش خواهد یافت.
۵ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۲۲
خبرگزاری مهر |
تعداد بازدید : ۷۱۶
کد خبر : ۵۲,۹۸۲

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید