دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
 
فعالیت شبانه‌روزی و بی وقفه در بنادر مرهون خون شهدا است/ خدمت خالصانه و بی‌منت، مایه خشنودی شهدا خواهد بود
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با بیان توفیق میزبانی شهدای گمنام در بندر شهید رجایی، گفت: خدا را شاکر هستیم و افتخار می‌کنیم که بزرگ‌ترین بندر بازرگانی و اقتصادی کشور، مزین و متبرک به وجود مطهر شهدا شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، محمد راستاد در آیین تدفین دو شهید گمنام دفاع مقدس در مجتمع بندری شهید رجایی تاکید کرد: فعالیت شبانه‌روزی و بدون وقفه در بزرگ‌ترین بندر تجاری کشور، که چرخ‌های اقتصادی میهن‌مان را به حرکت در می‌آورد، مدیون و مرهون خون شهدا است.

معاون وزیر راه و شهرسازی خاطر نشان کرد: قبور مطهور شهدا در جوار بندر شهید رجایی، به ما یادآوری می‌کند که آرامش و امنیت همه ما، حاصل جانفشانی و از خودگذشتگی شهدا است.

راستاد گفت: همکاران خدوم بندر شهید رجایی و سازمان بنادر و دریانوردی، در جوار قبور مطهر شهدای گمنام، با این عزیزان تجدید بیعت می‌کنند و پیمان می‌بندند که همواره به آرمان‌های آنها وفادار بمانند.

وی افزود: خدمت خالصانه و بی‌منت، مایه خشنودی شهدا و خدای ناکرده، سستی و کاهلی در ایفای وظایف، باعث رنجش و نارضایتی شهدا خواهد شد.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در ادامه تاکید کرد: سال‌ها و حتی قرن‌ها سپری خواهد شد و این قبور مطهر بر تارک این مکان خواهد درخشید و میعادگاه شیفتگان حقانیت و عدالت خواهد بود.

راستاد گفت: آیندگان خواهند دید که نسلی از فرزندان این آب و خاک، چگونه تا پای جان به عهد خود وفادار ماندند.

۴ خرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۳۱
تعداد بازدید : ۱۹۲
کد خبر : ۵۴,۲۵۰

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید