دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
 
تخلیه بیش از  نیم میلیون تن  انواع کالای اساسی در بندرشهید رجایی /ورود  نیاز اول معیشتی هموطنان  از طریق 13 فروند کشتی  فله بر
مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از تخلیه بیش از 500 هزار تن انواع کالاهای اساسی غیر کانتینری از طریق 13 فروند کشتی تا نیمه خردادماه سال جاری خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، "علی رضا محمدی کرجی ران"  با بیان اینکه از ابتدای سال تا روز گذشته( 14 خردادماه )بیش از نیم میلیون تن انواع کالای اساسی وارد بندر شهید رجایی شده است اظهار داشت: این میزان بدون احتساب کالاهای اساسی کانتینری بوده است.

وی ادامه داد: کالاهای اساسی یاد شده از طریق 13 فروند کشتی فله بر وارد بندر و پس از سیر مراحل قانونی به بازار تزریق شده است.

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی کالاها اساسی تخلیه شده دربندر شهید رجایی را شامل روغن، برنج، شکر، گندم و کود شمیایی عنوان کرد و گفت: تخلیه کالاهای اساسی بعنوان نیاز اول معیشت هموطنان ارجح امور بوده و این اداره کل با ترسیم راهبردها و تشکیل کارگروهی تخصصی، ضمن اجرای دقیق شاخصها و افزایش نرم عملیاتی، با اجرای مکانیزم های نظارتی، عواملی که زمینه کندی وطولانی شدن فراینده تخلیه کالاهای یاد شده را فراهم می نمود   بشکل چشمگیری  کاهش داده است.

به گفته محمدی کرجی ران امروز (15 خردادماه )یک فروند کشتی با ظرفیت 66 هزار تن حامل شکر خام در اسکله شماره 15  بندر شهید رجایی پهلو دهی شده و در حا ل تخلیه می باشد .

۱۵ خرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۰۳
تعداد بازدید : ۱۲۲
کد خبر : ۵۴,۳۴۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید