دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰
 
تأکید ،نایب رییس کمیسیون کشاورزی، مجلس، تسریع در خروج کالاها ، بنادر
نایب رییس کمیسیون آب، کشاورزی و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: تسریع در روند خروج کالاها از بنادر با همکاری دستگاه های ذیربط ضروری است.
 
 
 
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، محمد جواد عسکری در بازدید از بندر امیرآباد و بررسی وضعیت نهاده های کشاورزی و دامی جهت تسهیل فرآیند ترخیص و عرضه به بازارهای مصرف، اظهارداشت: اولویت اصلی کشور تأمین نهاده های کشاورزی و دامی جهت برون رفت از بحران است. 
وی تصریح کرد: ضرورت دارد فرآیند ترخیص و بارگیری نهاده های دامی و کشاورزی از زمان ورود به بنادر تا عرضه آن در بازارگاه ها تسهیل و تسریع شود.
 
همکاری دستگاه ها برای خروج کالاها از بنادر
 
همچنین محمدعلی اصل سعیدی پور؛ مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد با انتقاد از جزیره ای عمل کردن برخی دستگاه های متولی در ترخیص کالاها از بنادر ، تشریک مساعی دستگاه های مسئول، جهت تسریع و تسهیل در روند خروج کالاها از بندرامیرآباد را خواستار شد.
وی با بیان اینکه بیش از ۱۰۶ هزار تن کالا در انبار و سیلوهای بندرامیرآباد، متروکه شده است، از نایب رییس کمیسیون کشاورزی مجلس درخواست کرد با ورود و ایجاد هماهنگی در سطح کلان سازمان های مربوطه، روند خروج کالا از انبارهای بندرامیرآباد تسهیل و تسریع شود.
۲ اَمرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۵۴
تعداد بازدید : ۴۰۹
کد خبر : ۵۴,۸۲۳

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید