دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰
 
سه فروند لنج صیادی در بندر کنگ طعمه حریق شدند / این حادثه هیچگونه تلفات جانی و جرحی نداشته است / با تلاش گروههای امدادی آتش بطورکامل اطفاءشد
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: سه فروند لنج ظهر امروز در بندر صیادی کنگ طعمه حریق شدند که با تلاش تیم های امدادی از خشکی و دریا این آتش سوزی بطور کامل مهار گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان "اسماعیل مکی زاده"  در تشریح  حادثه آتش سوزی سه فروند لنج صیادی اظهار داشت : مقارن ساعت 15 ظهر امروز دوشنبه 4 مرداد ماه گزارشی  مبنی بر آتش سوزی یک فروند لنج  در بندر صیادی کنگ که بدلیل پهلوگیری فشرده لنج ها بواسطه شرایط جوی نامساعد اخیر، زبانه های آتش به دو لنج مجاور نیز سرایت کرده بود .

وی افزود: بلا فاصله سه تیم امدادی متشکل از مدیریت بحران ، آتش نشانی شهرداری بنادر  لنگه و کنگ از خشکی و شناور آتشخوار عاشورا و تیم همیاران ناجی از دریا وارده عمل شده و به منظور جلوگیری از تسری آتش به سایر شناورها اقدام به جداسازی و انتقال به محل امن درگوشه ای دیگر از حوضچه نمودند .

مکی زاده گفت: با تلاش صورت گرفته پس از یک ساعت ، آتش در سه فروند لنج به شکل کامل مهار و خنک سازی شناورها در حال انجام است .

معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان بیان داشت: حادثه مذکور خوشبختانه هیچ گونه تلفات جانی و جرحی نداشته و علت دقیق حادثه توسط تیم بررسی سوانح اداره کل بنادر و دریانوردی استان احصاء و در وقت مقتضی به اطلاع عموم خواهد رسید.

۴ اَمرداد ۱۴۰۰ ۱۸:۰۲
تعداد بازدید : ۱۳۸
کد خبر : ۵۴,۸۳۹

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید