شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰
 
خدایی بودن ادبیات رزمندگان دفاع مقدس بود/ همه ما در برابر خون شهدا مسوولیم
یک پیشکسوت دفاع مقدس و همرزم شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: ادبیات رزمندگان دفاع مقدس، خدایی بودن بود و هشت سال دفاع مقدس را با الگوگیری از ادبیات انقلاب اسلامی پیروز شدیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، "سردار رحیم نوعی اقدام" روز یک‍شنبه به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در نشستی با کارکنان این اداره کل اظهارداشت: انقلاب اسلامی را با ادبیات عاشورا، هشت سال دفاع مقدس را با ادبیات انقلاب اسلامی و مقاومت را با ادبیات هشت سال دفاع مقدس پیروز شدیم.

وی با بیان اینکه امروز به برکت دفاع مقدس، قهرمانی‌ ها و خون شهدا جمهوری اسلامی ایران عزتمند است،ادامه داد: امروز جمهوری اسلامی ایران به جرات می ‌تواند ادعا کند در منطقه‌‌ای کردن دفاع و دمیدن روح مقاومت دست برتر دارد.

این همرزم شهید حاج قاسم سلیمانی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران پشتیبان حزب الله است و دفاع از کیان و تمامیت ارضی سوریه را مشی اسلامی و عقیدتی خود می داند.

سردار نوعی‌اقدم خاطرنشان کرد: اعتقاد من این است که در محور مقاومت، غلبه ما بر دشمن به واسطه ایمان، اعتقاد و رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری بوده که دارای اراده الهی است.

وی در پایان با بیان اینکه همه ما در برابر خون شهدا مسوولیم، افزود: حاج قاسم سلیمانی قهرمان خدایی و مرد اخلاص و اخلاق بود و امروز اگر می خواهیم راه حاج قاسم را طی کنیم باید کارمان خالص و خدایی باشد و آن را فقط با خدا معامله کنیم.

بازدید از نمایشگاه هشت سال دفاع مقدس و تجدید میثاق با آرمان دو شهید گمنام آرمیده در بندر شهید رجایی از دیگر برنامه های پنجمین روز از هفته دفاع مقدس پایگاه مقاومت و بسیج و امورایثارگران اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان بود.

اداره کل بنادرو دریانوردی هرمزگان در طول هشت سال دفاع مقدس 15 شهید جاویدالاثر را تقدیم انقلاب اسلامی نموده است.

۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۴:۵۳
تعداد بازدید : ۱۰۳
کد خبر : ۵۵,۵۲۱

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید