دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
 
اعلام برنامه‌های هفته بسیج دربنادر هرمزگان / بسیج هدیه ارزشمند امام راحل برای خدمت موثر به جامعه است
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج بندر شهید رجایی برنامه های گرامیداشت هفته بسیج در بزرگترین مجموعه اقتصادی کشور را تشریح و بسیج را هدیه ارزشمند امام راحل برای خدمت موثر به جامعه دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، "محمود صابری" ضمن تبریک هفته بسیج برنامه های تدارک شده پایگاهای بسیج بنادر استان را تشریح کرد و گفت: در هفته بسیج امسال، برنامه‌های منسجم و متنوعی با محوریت شعار این هفته؛ (بسیج پاره تن مردم) در بنادر استان  برگزار می‌شود.

وی در تشریح برنامه‌های پیش‌بینی شده هفته بسیج بیان داشت: در نخستین روز این هفته معاونان، مدیران و کارکنان بندر شهید رجایی با حضور در یادمان دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس آرمیده در این بندر ضمن قرائت زیارت عاشورا با آرمان‌های شهدا وامام شهدا تجدید میثاق می‌کنند.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید رجایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا، چاپ و توزیع پوستر و فضاسازی محیطی اماکن اداری و شهرک های مسکونی با الهام از فرهنگ بسیجی و برگزاری مسابقات در رشته های مختلف ورزشی را از جمله برنامه های پیش بینی شده برای هفته بسیج اعلام کرد.

صابری دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، حضور گسترده بسیجیان بنادر هرمزگان در نماز شکوهمند جمعه و آیین تجلیل از بسیجیان نمونه را از دیگر برنامه های این هفته برشمرد.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج بندر شهید رجایی گفت: امروز تفکر بسیجی منشا خیر و برکت است.

وی  نهاد بسیج را هدیه ارزشمند امام راحل در نظام جمهوری اسلامی ایران دانست بیان داشت : بسیج برای تداوم انقلاب اسلامی و صدور آن به دنیا در سال 58 تشکیل شد و نقش مردمی این نهاد ارزشمند  در بصیرت انقلابی اقشار مختلف جامعه و خدمت موثر آن به کشور برکسی پوشیده نیست وامروز این تفکر در همه عرصه ها منشا خیر و برکت برای کشور است.

برنامه‌های هفته بسیج با شعار ( بسیج پاره تن مردم) همزمان با سالروز تشکیل بسیج از روز 29 آبان ماه سال جاری در بنادراستان آغاز و تا  ۷ آذر ادامه  خواهد داشت.

۲۹ آبان ۱۴۰۰ ۱۴:۵۲
تعداد بازدید : ۸۲
کد خبر : ۵۶,۱۸۱

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید