دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
 
گرامیداشت یاد چهار شهید حوزه دریایی و بندری همزمان با سالروز شهادت آن رادمردان
همزمان با سالروز شهادت چهار تن از شهدای والامقام حوزه دریایی هرمزگان، مراسم پاسداشت یاد و خاطره آن شهیدان با حضور کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی در جوار قبور مطهر دو شهید گمنام آرمیده در بندر شهید رجایی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، این مراسم  معنوی  همزمان با سوم آذرماه سالروز شهادت رادمردان عرصه حماسه و خون شهیدان  "حسن حامدی رودان، یوسف عابدینی، مراد خانه رزو اصغر گلاف زاده"  (از شهدای اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان) و با  همسران و فرزندان  آن شهدا و جمعی از مدیران و کارکنان حوزه دریایی و بندری استان در یادمان شهدای بندرشهید رجایی  برگزار شد.

 نثار گل و فاتحه ،مدح و ذکر مصیبت از دیگر برنامه هایی بود که در سی و پنجمین سالگرد شهادت چهار شهید حوزه دریایی و بندر استان هرمزگان اجرا شد.

شایان ذکر است؛ اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان  ۱۵شهید را در طول هشت سال دفاع مقدس تقدیم انقلاب کرده که شهیدان "حسن حامدی رودان،یوسف عابدینی، مراد خانه رزم و اصغر گلاف زاده" از جمله شهدای این اداره کل بودند که سوم آذرماه سال 1365 بر اثر اصابت موشک دشمن بعثی بر یدک کش ثارالله در آبهای خلیج فارس به مقام رفیع شهادت نائل آمدند .

۳ آذر ۱۴۰۰ ۱۴:۲۹
تعداد بازدید : ۶۲
کد خبر : ۵۶,۲۲۹

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید