شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰
 
بازدید رییس جمهور از بخش‌های مختلف بندر شهید رجایی
رییس جمهور کشورمان در چهاردهمین سفر استانی خود با حضور در منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی از بخش‌های مختلف این بندر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، "آیت‌الله سید ابراهیم رییسی" که صبح روز پنج‌شنبه 23 دی ماه در چهاردهمین دور از سفرهای استانی خود به استان ساحلی هرمزگان سفر کرده است، با حضور در بزرگترین بندر تجاری کشور از بخش‌های مختلف این بندر بازدید و از فرآیند تخلیه و بارگیری انواع کالاهای به ویژه کالاهای استراتژیک و اساسی بازدید کرد. 

وی همچنین با حضور در مرکز کنترل ترافیک دریایی(VTS) و مرکز هماهنگی جستجو و نجات دریایی(MRCC) بندر شهید رجایی، ضمن گفتگوی صمیمانه و تخصصی با پرسنل مراکز مذکور از خدمات شبانه روزی آنها قدردانی و بر ارتقاء امکانات پیشرفته در حوزه خدمات جستجو و نجات دریایی و ایمنی در آبهای بین‌المللی و حاکمیتی تاکید کرد.

"علی‌رضا محمدی کرجی ران" مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان نیز در این بازدید گزارشی از خدمات قابل ارائه به کشتیهای متردد در خلیج فارس، دریای عمان و آبهای بین‌المللی و همچنین به الزامات و کنوانسیون‌های ابلاغی از سوی سازمان جهانی دریانوردی که این اداره کل ملزم به رعایت آن است، اشاره کرد.

شایان ذکر است، رییس جمهور دولت سیزدهم در این بازدید یکساعته خود در بندر شهید رجایی با حضور در پایانه کانتینری شماره یک این بندر از روند ارائه خدمت به کشتی‌های پهلوگرفته اطلاع حاصل کرد.

۲۳ دی ۱۴۰۰ ۱۵:۵۵
تعداد بازدید : ۱۶۸
کد خبر : ۵۶,۷۹۵

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید