شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱
 
اعلام برنامه‌های بزرگداشت روز زن در اداره کل بنادر هرمزگان/ روز زن؛ فرصتی برای تکریم جایگاه بانوان با هدف گسترش فرهنگ فاطمی
مشاور مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان در امور بانوان برنامه‌های گرامیداشت سالروز میلاد باسعادت دخت نبی مکرم اسلام (ص) حضرت فاطمه زهرا (س) و هفته زن در این اداره کل را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، "عزت پذیرایی" با اشاره به برنامه های تدوین شده در هفته تکریم بانوان اظهارداشت: نامگذاری سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان روز زن برای بانوان مسئولیت آور و فرصتی برای تکریم جایگاه زنان با هدف گسترش فرهنگ فاطمی خواهد بود.

وی در ادامه با بیان اینکه مراسم‌های گرامیداشت این هفته از امروز شنبه دوم بهمن آغاز شده است، دیدار با مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از طریق ویدئوکنفرانس را از مهم‌ترین برنامه‌های نخستین روز این هفته عنوان کرد.

مسوول کمیته امور بانوان اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا و عطرافشانی مزار شهدای گمنام آرمیده در بندر شهید رجایی، حضور بانوان اداره کل بنادر هرمزگان در مراسم گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و نشست اختصاصی بانوان سرپرست خانوار با مدیرکل با هدف تبیین و تکریم جایگاه زنان و گسترش فرهنگ فاطمی بخشی دیگری از این برنامه‌های اعلام کرد.

پذیرایی افزود: در طول این هفته همچنین ویژه برنامه‌های مختلف فرهنگی و ورزشی از جمله برگزاری مسابقه عکاسی و دلنوشته ویژه روز مادر برای بانوان شاغل در اداره کل ، اجرای مسابقه نقاشی و دلنوشته روز مادر ویژه فرزندان و مسابقات ورزشی طناب کشی با هدف تقویت نشاط اجتماعی بانوان برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: "زن، نهضت علمی و فناوری، جهش تمدنی"، "زن، سیره فاطمی(س)، ایمان آگاهانه"، "زیست مومنانه، زن فرهنگ و هنر و سبک زندگی ایرانی_اسلامی"، "زن فرهنگ سازی ازدواج آسان و پایداری نسل صالح"، "زن مدیریت، نشاط و نقش آفرینی در عدالت اجتماعی"، "زن افتخارآفرینی، حماسه سازی و عزت ملی"، "زن، خودباوری، نقش آفرینی در تولید و اقتصاد" عناوین روز شمار هفته بزرگداشت هفته مقام زن هستند.

۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۳:۱۹
تعداد بازدید : ۲۷۱
کد خبر : ۵۶,۸۹۳

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید