شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱
 
نوراله اسعدی،مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر، سرمایه‌گذاران بندری و دریایی،سازمان بنادر و دریانوردی
مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: بندر خرمشهر با قرار گرفتن در منطقه آزاد اروند و همجواری با کشورهای عراق و کویت و داشتن امکانات کم نظیر، برای سرمایه گذاران مناسب است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، نوراله اسعدی در نشست بررسی چالش‌ها و مشکلات سرمایه‌گذاران حوزه بندری خرمشهر، اظهار داشت: رونق اقتصادی هدف اساسی و مشترک بندر خرمشهر با بخش‌های خصوصی و سرمایه‌گذاران است که خوشبختانه سرمایه‌گذاران مرتبط با اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر در این مسیر گام‌های استواری برداشته‌اند.
 
وی تصریح کرد: تحریم‌های ظالمانه، پدید آمدن قوانین و بخشنامه‌های خلق‌الساعه و دست‌وپا گیر موانع مهم و اساسی فعالیت‌های بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران است که باید با مدیریت جهادی توسعه و رونق را در پیش گرفت.
 
اسعدی با بیان اینکه بندر خرمشهر خود را موظف به ارائه خدمات به سرمایه‌گذاران می‌داند، خاطرنشان کرد: اشتغال مهمترین مساله امروز کشور است که خوشبختانه بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران مرتبط با بندر خرمشهر این چالش اجتماعی را با به کارگیری نیروهای جوان و بومی به بهترین شکل پاسخ داده‌‌اند.
 
مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: اولویت اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، تشویق سرمایه‌گذاران برای فعالیت است و ما به صورت جدی از سرمایه‌گذاران با تسهیل کسب و کار و ارائه مشوق‌های لازم حمایت می‌کنیم.
۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۰:۱۷
تعداد بازدید : ۱,۷۵۱
کد خبر : ۵۶,۹۴۱

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید