شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱
 
‌تخلیه نگله 574 تنی وارداتی در بندر شهید رجایی / تخلیه و انتقال این محموله با دو دستگاه جرثقیل و استفاده از توان 30 نفر نیروی انسانی
معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از تخلیه یک نگله سنگین با وزن مجموع 574 تن در منطقه وی‍ژه اقتصادی بندر شهید رجایی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، "منصور خرمشکوه" درباره تخلیه یک نگله سنگین (نگله واحد شمارش کالا) در بندر شهید رجایی اظهار داشت: این نگله سنگین وارداتی با وزن 574 تن با رعایت تمام الزامات ایمنی و شیوه نامه‌های محمولههای باربرداری ترافیکی از کشتی تخلیه و به یکی از محوطه‌های منطقه وی‍ژه اقتصادی بندر شهید رجایی منتقل شد.

وی در خصوص مشخصات این نگله سنگین وارداتی ادامه داد: این محموله دارای 35 متر طول، 5.60 متر عرض و 5.95 متر ارتفاع با وزنی معادل 574 تن می‌باشد.

معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان با اشاره به مراحل عملیات جابه‌جایی این محموله گفت: تخلیه این محموله ترافیکی به روش "باربرداری مرکب" و توسط دو دستگاه جرثقیل ۱۲۰۰ تنی و ۴۵۰ تنی فوق سنگین انجام گرفته است.

به گفته خرمشکوه، برای تخلیه و انتقال این محموله از روی کشتی به کشنده از توان 30 نفر نیروی انسانی در مدت زمان شش ساعت استفاده و به صورت استاندارد و کاملا ایمن به محوطه‌های بندری انتقال  یافت.

وی خاطرنشان کرد: این محموله‌ پروژه‌ای که به عنوان کالاهای سرمایه‌ای قلمداد می‌شود، پس از انجام مراحل تشریفات بندری و گمرکی به مقصد مورد نظر منتقل می شود .

شایان ذکر است؛ فروردین امسال نیز یک نگله سنگین وارداتی با وزن ۴۳۷ تن با رعایت تمام شیوه نامه‌های محموله‌های بار‌برداری ترافیکی در مدت زمان هشت ساعت تخلیه و در یکی از محوطههای منطقه وی‍ژه اقتصادی بندر‌شهید رجایی مستقر شد ‌.

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۰:۰۴
تعداد بازدید : ۷۴
کد خبر : ۵۷,۹۹۰

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید